Domů » Bleskovky » Kaspersky Lab představilo vlastní zabezpečený prohlížeč pro iOS

Kaspersky Lab představilo vlastní zabezpečený prohlížeč pro iOS

Společnost Kaspersky Lab je ve světě známá díky produkci antivirových nástrojů a dalších programů pro zabezpečení. Nyní oznámila uvedení nového internetového prohlížeče Kaspersky Browser určeného pro zařízení s operačním systémem iOS, díky kterému je surfování po webu opět o kus bezpečnější.

  

Společnost v tiskové zprávě uvádí, že až 38 % uživatelů chytrých telefonů používá svá zařízení pro provádění finačních transakcí. Třetina uživatelů má nějakou zkušenost se stále se množícími phishingovými útoky (např. falešná stránka banky mající za cíl zjistit vaše přihlašovací údaje), které mohou být pro méně zkušené jedince potenciálně nebezpečné. Kaspersky Browser tyto podvodné stránky rozeznává a v případě potřeby na ně zablokuje přístup. Můžete si také vybrat jeden ze sedmnácti filtrů (hry, sociální sítě, stránky obsahující násilí…) a zajistit tak, že se v prohlížeči weby s danou tématikou nezobrazí. Kaspersky Browser je zcela bezplatně ke stažení v App Store. Později by se měl prohlížeč objevit také pro Android.

-

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).