Domů » Bleskovky » Kancelářský balík QuickOffice je nyní zdarma pro Android i iOS

Kancelářský balík QuickOffice je nyní zdarma pro Android i iOS

Google zareagoval na vydání kancelářského balíku Microsoft Office pro Android a iOS a rozhodl se nabídnout své vlastní řešení pro obě mobilní plaftormy zcela zdarma. Quickoffice dokáže podobně jako konkurence číst i editovat dokumenty běžných formátů a navíc nabízí integraci do služby Disk Google.

Pokud by vám byla tato lákavá nabídka snad málo, nabízí internetový gigant ještě jednu zajímavou akci. Když se v Quickoffice na iOS či Androidu příhlásíte pod svým Google účtem do 26. září 2013, dostanete na váš Disk Google 10 GB prostoru na dva roky zdarma. Aplikace stahujte pomocí odkazů níže.

- - 

Miroslav Havlíček

6 komentářů

 1. Můj názor je ten, že ani cenovka zdarma googlu nepomůže překonat Microsoft Office…

  • Ktorý Microsoft Office myslíš? Ak ten pre W8 tak to je samozrejme ak ten pre WP tak :-D

  • Na Android a iOS je dostupný pouze Office365, který se platí ročně. Komu se za Office nechce platit na desktopu, logicky nezaplatí ani na telefonu. Takže šanci na těchto platformách porazit Office je docela velká. Na WP8 by to byla zbytečnost vydávat, navíc díky blokaci ze strany Google se toho ani tak nedočkáme.

  • Petr (neregistrovaný)

   na androidu nejde v tý parádě od MS ani spravovat lokální dokumenty (ty který jsou uložený v mobilu)… tak co to tady kecáš…

  • PETR: On někdo opravdu má dokumenty nahrané v paměti telefonu? Docela nepraktické ne?

  • Jabba (neregistrovaný)

   Mnohem bezpečnější a rychlejší (díky operátorům a jejich FUPům) ne ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).