Kancelář s sebou vždy a všude? Ano, díky geniální stanici Samsung DeX

Cestujete často? Bez telefonu nedáte ani ránu? Jste majitelem mobilního telefonu Samsung Galaxy S8 nebo S8+? Potom se na první dotek zamilujete do dokovací stanice Samsung DeX. 

Představte si, že díky malému černému zařízení, které vypadá jako hokejový puk, si můžete pohodlně zobrazit obsah svého telefonu na velkém monitoru. Pomocí myši a klávesnice upravovat dokumenty nebo psát maily. Všechny potřebné prvky – telefon Samsung Galaxy S8/S8+ či Galaxy Note8, monitor, myš a klávesnici – se navzájem propojí pomocí dokovací stanice Samsung DeX.

Výhody pohodlné práce využijete při častém přejíždění mezi kanceláří a domovem, kdy odpadá nutnost brát si s sebou notebook nebo převážet své dokumenty na flash discích. Dokovací stanice DeX, to jsou přednosti stolního počítače v designovém a minimalistickém balení.

Autor článku
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]

Kapitoly článku