Domů » Články » Kaktus je nová předplacená služba T-Mobilu: Bude drzá a bude pro mladé

Kaktus je nová předplacená služba T-Mobilu: Bude drzá a bude pro mladé

T-Mobile dnes představil novou předplacenou službu Kaktus, která cílí především na mladé lidi. Nabídne Facebook zdarma a startuje už 8. října.

T-Mobile dnes představil novou značku Kaktus, která bude nabízet předplacené karty, se kterými bude cílit především na uživatele ve věku 15 až 30 let, které baví dělat věci po svém. Ostrý start Kaktusu je naplánován na 8. října. Každý uživatel se může rozhodnout, zda chce především volat, datovat nebo posílat textové zprávy a podle toho si sestavit vlastní tarif. Kaktus se bude v reklamních kampaních propagovat s mírně drzým, avšak vkusným humorem (podívejte se například na fotografii balení SIM karty).

K dispozici bude nabídka devíti kombinovatelných balíčků. Balíčky platí vždy po 30 dní od zakoupení, a pokud zákazník zrovna žádný nevyužívá, bude probíhat účtování podle základního tarifu. Ten nabídne minutu volání za 2,90 Kč účtovanou po vteřinách, SMS zprávu za 1,50 Kč a 1 MB dat za 1 Kč.

Balíček minut / cena

 • 20 minut – 50 Kč
 • 50 minut – 100 Kč
 • 200 minut – 300 Kč

Balíček SMS / cena

 • 40 SMS – 50 Kč
 • 100 SMS – 100 Kč
 • 400 SMS – 300 Kč

Balíček dat / cena

 • 80 MB – 50 Kč
 • 200 MB – 100 Kč
 • 1 000 MB – 300 Kč


Takhle bude vypadat balení Kaktus SIM karty – v základu bude nanoSIM s redukcemi na microSIM a klasickou SIM. Název „operátora“ v telefonu nebude T-Mobile, ale Kaktus :)

Samotná SIM karta bude stát 99 Kč a bude na ní padesátikorunový kredit. SIM karty bude možné koupit online přes web MujKaktus.cz, v maloobchodních prodejnách novin a ve dvou značkových prodejnách T-Mobile (Centrum Černý Most v Praze a Galeria Vaňkovka v Brně). Účtování bude po vteřinách, APN zůstane stejné jako u zákazníků T-Mobile. Využívat bude možné i LTE sítě, avšak zde bude rychlost omezena na 20 Mbit/sec.

Kaktus nebude provozovat vlastní infolinku, zákazník ale bude moci využívat mobilní aplikaci, ve které si vše nastaví. Ta bude k dispozici pro Android a iOS, pro Windows Phone zatím ne. Zákaznická podpora bude fungovat také na Facebooku.


Takhle bude vypadat mobilní aplikace pro iOS, ve stejném duchu se ponese i Android verze

Další výhodou předplacené karty Kaktus bude bezplatné připojení na Facebook. Za jeho využívání nebudou zákazníkům účtována žádná data. Tato akce bude platit nastálo pro všechny SIM karty, které budou aktivovány do konce března 2014. Pozor však, pokud se z Facebooku prokliknete na YouTube nebo jakýkoliv jiný server, který nespadá pod tuto sociální síť, budou vám již data účtována (například si rozkliknete někým sdílený článek či jiný obsah…).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

 1. kiklop (neregistrovaný)

  Pokud zvažujete nabídku Kaktusu, pak na stránce [odkaz] najdete bližší informace o této předplacené kartě včetně obecných kladů i záporu a navíc s možností porovnat nabídku Kaktusu s dalšími předplacenkami na našem trhu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).