Jihokorejský operátor ukázal Samsung s podporou 5G. Může jít o prototyp Galaxy S10?

Na YouTube se objevilo video z prezentace jihokorejského operátora SK Telecom, který demonstroval možnosti a výhody sítě 5G. Ve videu se krátce objeví také šéf společnosti Samsung Electronics DJ Koh, nicméně hlavní hvězdou je zde tajemný smartphone s podporou 5G sítí.

Opravdu jde o prototyp Galaxy S10?

Zahraniční zdroje ihned začaly spekulovat, že by se mohlo jednat o jeden z vývojových prototypů chystaného Samsungu Galaxy S10. Ten by měl být oficiálně představen na konci února při Mobile World Congressu v Barceloně. Společně s ním bychom se zde měli dočkat odhalení ohebného smartphonu Galaxy F.

Skutečně je možné, že na videu je jeden z testovacích prototypů Galaxy S10, ale spíše se přikláníme k variantě, že se jedná o testovací telefon právě pro 5G sítě. Rozhodně tedy tentokrát nejde o žádnou senzaci; Samsung by zcela jistě Galaxy S10 jen tak neukázal s několikaměsíčním předstihem, a už vůbec ne ve finálním designu.

Vzhled Galaxy S10 by přece jen měl být jiný – především přední strana by měla být téměř celá vyplněna displejem, což model ve videu nesplňuje. Je tedy docela možné, že jde o smartphone, který vychází z Galaxy S9 a slouží pouze pro interní (testovací) účely.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Martin (neregistrovaný)

    To ani S9 není čtečka nesedí. Prostě je to jen nějaký testovací model nic víc.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel