K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Jihokorejský operátor ukázal Samsung s podporou 5G. Může jít o prototyp Galaxy S10?

Jihokorejský operátor ukázal Samsung s podporou 5G. Může jít o prototyp Galaxy S10?

Na YouTube se objevilo video z prezentace jihokorejského operátora SK Telecom, který demonstroval možnosti a výhody sítě 5G. Ve videu se krátce objeví také šéf společnosti Samsung Electronics DJ Koh, nicméně hlavní hvězdou je zde tajemný smartphone s podporou 5G sítí.

Opravdu jde o prototyp Galaxy S10?

Zahraniční zdroje ihned začaly spekulovat, že by se mohlo jednat o jeden z vývojových prototypů chystaného Samsungu Galaxy S10. Ten by měl být oficiálně představen na konci února při Mobile World Congressu v Barceloně. Společně s ním bychom se zde měli dočkat odhalení ohebného smartphonu Galaxy F.

Skutečně je možné, že na videu je jeden z testovacích prototypů Galaxy S10, ale spíše se přikláníme k variantě, že se jedná o testovací telefon právě pro 5G sítě. Rozhodně tedy tentokrát nejde o žádnou senzaci; Samsung by zcela jistě Galaxy S10 jen tak neukázal s několikaměsíčním předstihem, a už vůbec ne ve finálním designu.

Vzhled Galaxy S10 by přece jen měl být jiný – především přední strana by měla být téměř celá vyplněna displejem, což model ve videu nesplňuje. Je tedy docela možné, že jde o smartphone, který vychází z Galaxy S9 a slouží pouze pro interní (testovací) účely.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Martin (neregistrovaný)

    To ani S9 není čtečka nesedí. Prostě je to jen nějaký testovací model nic víc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *