Domů » Bleskovky » Ještě stále můžete získat refundaci za Cyberpunk 2077. Rozhodně ale neotálejte

Ještě stále můžete získat refundaci za Cyberpunk 2077. Rozhodně ale neotálejte

O stavu hry Cyberpunk 2077 toho bylo napsáno již mnoho. Ačkoli se jedná o skvělý počin polského studia CD Projekt RED, který nás v redakci neskutečně bavil, technický stav nebyl příliš uspokojivý, obzvláště na starších konzolích. Na nátlak veřejnosti přišlo studio s možností vrácení peněz nespokojeným zákazníkům, což nakonec nevyužilo příliš mnoho hráčů.

Cyberpunk 2077 1
Cyberpunk 2077 je skvělá hra, má však své mouchy

S obdobnou možností přišel také Microsoft, který sice ve svých podmínkách jasně píše, že peníze za hry nevrací, v případě Cyberpunku 2077 ale udělal výjimku. Zachoval se tak v mnohých ohledech k hráčům vstřícněji než Sony, které hru ze svého obchodu rovnou stáhlo.

cyberpunk 2077
Žádost o vrácení peněz musíte podat do 6. července

Všechno jednou končí, což platí také o nabídce vrácení peněz za Cyberpunk 2077 zakoupený skrze Microsoft Store. Pokud jste se hrou i nadále nespokojeni a rádi byste si nechali vrátit peníze, můžete podat žádost na této stránce nejpozději do 6. července letošního roku.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).