Domů » Bleskovky » Jedním z lákadel Samsungu Galaxy Note 10 Pro má být velmi slušná výdrž

Jedním z lákadel Samsungu Galaxy Note 10 Pro má být velmi slušná výdrž

O chystaném Samsungu Galaxy Note 10 Pro toho zatím příliš mnoho nevíme. Z dosavadních úniků vyplynulo, že by snad měl nabídnout 6,75palcový displej. Podle nejnovějších informací bychom měli počítat také s velkorysou kapacitou baterie, která v porovnání s loňským modelem nabobtná o 500 mAh.

samsung galaxy note 10 pro battery baterie

Na internetu se totiž objevila fotografie, která údajně zachycuje právě baterii očekávaného telefonu. Ta by tedy měla přinést kapacitu 4500 mAh. Při bližním přezkoumání obrázku si lze povšimnout modelového čísla článku EB-BN975ABU. To pak můžeme propojit s modelovým číslem SM-N975, které patří právě telefonu Galaxy Note 10 Pro.

Samsung Galaxy Note 10 prý dorazí ve čtyřech variantách. Čím se budou lišit?

Upozorňujeme, že v současnosti se stále jedná pouze o nepotvrzené spekulace. Baterii se stejnou kapacitou však na druhou stranu naleznete také v Samsungu Galaxy S10 5G, takže by nás vůbec nepřekvapilo, kdyby po ní jihokorejský výrobce sáhl i v případě Note 10 Pro.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments