Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 10 Pro: takto se má jmenovat větší model s 6,75″ displejem

Samsung Galaxy Note 10 Pro: takto se má jmenovat větší model s 6,75″ displejem

Korejský gigant údajně v letošním roce nepředstaví jednu verzi modelu Galaxy Note10, ale rovnou čtyři – základní model s 6,28″ displejem, větší model s 6,75″ displejem, a nakonec jejich dražší verze s podporou sítí 5G. Podle uznávaného informátora Ice Universe se bude větší model jmenovat Samsung Galaxy Note 10 Pro.

Podle předchozích spekulací má základní varianta Galaxy Note 10 dostat tříčočkový fotoaparát, zatímco verze Pro se má pyšnit čtyřmi čočkami. Mluví se také o přepracovaném designu zcela bez tlačítek. K premiéře smartphonů řady Galaxy Note 10 dojde patrně na konci léta před berlínským veletrhem IFA.

note10

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. aspon tu mensiu verziu bez zahnuteho displeja poprosim , dakujem

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).