Domů » Bleskovky » Jako Essential Phone: stáhněte si tapety z očekávaného smartphonu

Jako Essential Phone: stáhněte si tapety z očekávaného smartphonu

V USA se pomalu schyluje k zahájení prodeje očekávaného Essential Phone, první kusy by měly k zákazníkům dorazit během následujících dní a jeden model míří také do naší redakce, takže se ke konci tohoto měsíce můžete těšit na článek s prvními dojmy.

Pokud chcete nasát atmosféru z Essential Phone, můžete si do svého smartphonu stáhnout výchozí systémové tapety. Zajímají-li vás kompletní hardwarové parametry, rozhodně se podívejte do našeho katalogu smartphonů, ve kterém specifikace můžete srovnat s dalšími telefony.

Čekání na tento povedený smartphone vám pomůže ukrátit také více než osm minut dlouhá videorecenze ze serveru TheVerge.com.

Essential Phone review

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).