Domů » Bleskovky » Jak fotí Surface Duo? Podívejte se na první zveřejněnou fotografii

Jak fotí Surface Duo? Podívejte se na první zveřejněnou fotografii

Skládací „smartphone“ Surface Duo byl představen v říjnu loňského roku, do prodeje by měl jít ale až na konci roku letošního. Microsoft v tuto dobu ladí vývojářské nástroje, aby tomuto novému typu zařízení dodal řádnou dávku přidané hodnoty, zjevně však několik prototypů koluje i mezi jeho zaměstnanci. Jedním z nich je např. viceprezident Microsoftu Brand Anderson, který před nedávnem sdílel rodinnou fotografii z domácí karantény.

Jak Surface Duo fotí? Podívejte se na první snímek

Ještě dál zašel hlavní produktový ředitel Microsoftu Panos Panay, který na svůj Instagram pověsil vůbec první veřejnou fotografii pořízenou fotoaparátem Surface Duo.

surface duo camera
První fotografie pořízená Surface Duo

Microsoft tvrdí, že Surface Duo dostane špičkový fotoaparát, ovšem na hodnocení je příliš brzy; zveřejněný snímek nebyl pořízen finálním zařízením a navíc ještě prošel instagramovou kompresí.

Surface Duo nemá fotoaparát na vnější straně, ale pouze uvnitř nad displejem. Jaká fototechnika se do tohoto místa vešla, zatím nevíme, určitě se však jednalo pro inženýry Microsoftu o výzvu – obě poloviny zařízení jsou velmi tenké a přitom kamera z těla nijak nevystupuje.

microsoft surface duo
Microsoft Surface Duo je smartphonem, který má dva displeje, ohebnou konstrukci a Android

Surface Duo má jít do prodeje ke konci letošního roku, byť některé zdroje mu přisuzují dřívější příchod.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jarmila
Anonym
Jarmila
Offline

nehodnotim kvalitu ale barevné podání je super, žádné software omalovánky apod

Kedlubna
Anonym
Kedlubna
Offline

Az na ten sum foti OK ale nic extra.