Domů » Bleskovky » Italové už si mohou předobjednat Xiaomi Mi4, na trh dorazí za měsíc

Italové už si mohou předobjednat Xiaomi Mi4, na trh dorazí za měsíc

Před necelým týdnem jsme s vámi sdíleli informace o nově představeném telefonu Xiaomi Mi4, který láká na celkem slušné hardwarové parametry a elegantní design. Výrobce ale nelení a už spěchá s novou vlajkovou lodí na trh, jako první si toto zařízení budou moci vychutnat Italové, kteří již nyní mohou podávat předobjednávky a samotná nadílka přijde příští měsíc.

Xiaomi Mi4 příjde na pulty s cenou 394,99 Eur (necelých 11 tisíc Kč), telefony v první vlně však nebudou podporovat LTE a zatím od výrobce nevíme, kdy hodlá nasadit i čipy podporující sítě čtvrté generace. Připomeneme si ještě závěrem, že telefon je nabízen v černé a bílé barvě, je vybaven 5palcovým displejem s příjemným rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Dále se pochlubí čtyřjádrovým 2,5GHz procesorem Snapdragon 801 doplněným o 3 GB RAM, 13Mpx fotoaparát a pořádnou 3080 mAh baterku, výrobce jej tak nenadarmu prezentuje jako nejlépe vybavený telefon na aktuálním trhu.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

7 komentářů

 1. VMach3 (neregistrovaný)

  Co je to za nesmyslný článek. Xiaomi své zařízení na italském trhu nenabízí. Nabízet ho tam může leta tak nějaký přeprodejce.

 2. joe (neregistrovaný)

  Rozhodol som sa prejst z Lumie 930 na Xiaomi Mi4.

 3. Lumia 930 je přehřívací omyl…

 4. já sám (neregistrovaný)

  Nejen Italové mohou objednávat. Zde to jde taky a dokonce i s dvouletou zárukou.

  [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).