Italové už si mohou předobjednat Xiaomi Mi4, na trh dorazí za měsíc

Před necelým týdnem jsme s vámi sdíleli informace o nově představeném telefonu Xiaomi Mi4, který láká na celkem slušné hardwarové parametry a elegantní design. Výrobce ale nelení a už spěchá s novou vlajkovou lodí na trh, jako první si toto zařízení budou moci vychutnat Italové, kteří již nyní mohou podávat předobjednávky a samotná nadílka přijde příští měsíc.

Xiaomi Mi4 příjde na pulty s cenou 394,99 Eur (necelých 11 tisíc Kč), telefony v první vlně však nebudou podporovat LTE a zatím od výrobce nevíme, kdy hodlá nasadit i čipy podporující sítě čtvrté generace. Připomeneme si ještě závěrem, že telefon je nabízen v černé a bílé barvě, je vybaven 5palcovým displejem s příjemným rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Dále se pochlubí čtyřjádrovým 2,5GHz procesorem Snapdragon 801 doplněným o 3 GB RAM, 13Mpx fotoaparát a pořádnou 3080 mAh baterku, výrobce jej tak nenadarmu prezentuje jako nejlépe vybavený telefon na aktuálním trhu.

Autor článku
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku