Domů » Články » iPhone Xs Max: dobře naleštěné jablko (videorecenze)

iPhone Xs Max: dobře naleštěné jablko (videorecenze)

V redakci pro vás aktuálně dokončujeme textovou recenzi nového Apple iPhone Xs Max. Ten nabízí zcela shodné parametry jako menší iPhone Xs, liší se pouze větší úhlopříčkou displeje (5,8″ vs. 6,5″), jemnějším rozlišením a silnější baterií (2 658 mAh vs. 3 174 mAh). Před vydáním textové recenze jsme si pro vás nachystali podrobý videopohled, ve kterém vám nový iPhone Xs Max představíme.

iPhone Xs (Max): videorecenze

iPhone Xs: recenze

Tip: nenechte si ujít naše další videa a přihlaste se k odběru YouTube kanálu

Nové iPhony Xs (Max) patří k jedněm z nejdražších smartphonů na trhu. Za 64GB iPhone Xs zaplatíte 29 990 Kč, 256GB vás vyjde na 34 490 Kč, a nejvyšší 512GB dokonce na 40 490 Kč. Větší iPhone Xs Max se v 64GB variantě se prodává za 32 990 Kč, 256GB za 37 490 Kč a 512GB za astronomických 43 490 Kč.

Nové iPhony jsou aktuálně celkem nedostatkovým zbožím. Nejvíce žádaný je 64GB a 256GB iPhone Xs Max ve zlaté barvě, naopak celkem bez problémů se dá sehnat bílý iPhone Xs v 64GB verzi. V populárním benchmarku mobilních fotoaparátů DxOMark se iPhone Xs umístil na velmi vysoké pozici, my jsme však jeho kvality porovnali nejen s loňským iPhonem X, ale také se Samsungem Galaxy Note 9.

Za zapůjčení telefonu na test děkujeme iWant.cz, kde si nové iPhony můžete zakoupit.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

9 komentářů

 1. Dobrý den,
  Dá se z něho u nás v ČR volat a přijímat LTE signál se slušnou rychlosti mobilního internetu v místech s horším signálem ? Na internetu je tolik nespokojených lidí, že člověk dost váhá s koupí Iphone XS Max vzhledem k ceně. Jde mi o to jestli je to USA problém, možná špatná první várka telefonů nebo mohu s jistotou zakoupit,,

  • Ja ten telefon mam a s volanim nemam problem, navic je fakt svizny (predtim jsem mel X).

  • Nemám s ním problém, mám ho již přes týden a v pohodě. Ale mám na něm Betu iOS 12.1, která by měla odstraňovat problémy právě se sítí, s nabíjením a dalšími drobnými bugy.

  • mám iPhone Xs a vůbec žádný problém se signálem nemám :)

  • Mám jej týden a nemám ani jeden problém z těch, které se vyskytují na internetu. LTE funguje rychle a spolehlivě, volání přes LTE taky nemá chybu – obzvláště u T-Mobile, který v tomto směru nedávno modernizoval síť. A vzhledem k tomu, že Apple u modelu XS udělal změny u antén, tak už mám signál i ve sklepě, kde jsem byl dříve nedostupný.

   Až bych řekl, že ty žvásty na internetu jsou nějaká špinavá kampaň. Už jsem přečetl solidní snůšku nesmyslů = iPhone 6 během volání škube vlasy + vousy, u iPhonu 7 se loupe eloxovaná barva z hliníkového těla, u iPhonu 8 praskají skleněná záda, u iPhonu X praská čočka foťáku … a pokračuje to dodnes. Měl jsem všechny modely a bez jediného problému. Pouze u iPhonu 6S se mi stávalo, že se mi v chladnějším počasí vypínal (vadná baterie), ale Apple jej během týdne vyměnil za nový a bylo po problému. Takže asi tak… ;-)

  • Všechno je kampaň, za kterou stojí neziskovky a Kalousek :)

  • zipiik: este si zabudol na Sorosa…

  • Tak zrovna to zachytávání vlasů se mi u iPhone 6 stávalo taky :) Samozřejmě jsem z toho nešílel, ale občas jsem si toho prostě všimnul.

  • Btw zrovna zada mi u 8+ taky zniceho nic praskly. V obalu, nespadl nic, bohuzel tohle reklamovat nejde :(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).