TOPlist

iPhone Xs Max: dobře naleštěné jablko (videorecenze)

iPhone Xs Max videorecenze

V redakci pro vás aktuálně dokončujeme textovou recenzi nového Apple iPhone Xs Max. Ten nabízí zcela shodné parametry jako menší iPhone Xs, liší se pouze větší úhlopříčkou displeje (5,8″ vs. 6,5″), jemnějším rozlišením a silnější baterií (2 658 mAh vs. 3 174 mAh). Před vydáním textové recenze jsme si pro vás nachystali podrobý videopohled, ve kterém vám nový iPhone Xs Max představíme.

iPhone Xs (Max): videorecenze

Tip: nenechte si ujít naše další videa a přihlaste se k odběru YouTube kanálu

Nové iPhony Xs (Max) patří k jedněm z nejdražších smartphonů na trhu. Za 64GB iPhone Xs zaplatíte 29 990 Kč, 256GB vás vyjde na 34 490 Kč, a nejvyšší 512GB dokonce na 40 490 Kč. Větší iPhone Xs Max se v 64GB variantě se prodává za 32 990 Kč, 256GB za 37 490 Kč a 512GB za astronomických 43 490 Kč.

Nové iPhony jsou aktuálně celkem nedostatkovým zbožím. Nejvíce žádaný je 64GB a 256GB iPhone Xs Max ve zlaté barvě, naopak celkem bez problémů se dá sehnat bílý iPhone Xs v 64GB verzi. V populárním benchmarku mobilních fotoaparátů DxOMark se iPhone Xs umístil na velmi vysoké pozici, my jsme však jeho kvality porovnali nejen s loňským iPhonem X, ale také se Samsungem Galaxy Note 9.

Za zapůjčení telefonu na test děkujeme iWant.cz, kde si nové iPhony můžete zakoupit.

Autor článku Richard Streit
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Kapitoly článku