Domů » Bleskovky » iPhone 7 v přímém porovnání s iPhone 6s: Tři minuty jablečné slávy (video)

iPhone 7 v přímém porovnání s iPhone 6s: Tři minuty jablečné slávy (video)

V minulém týdnu jsme měli možnost několikrát si prohlédnout údajnou podobu zadní strany iPhonu 7, přední část ale zůstávala skryta. Nové video, které se objevilo na čínské sociální síti Weibo, však v necelých třech minutách konečně odhalí i přední stranu nové generace iPhonu a autor v něm novinku porovná i se současným iPhonem 6s (recenze).

Vzhledem k tomu, že nové zprávy a fotografie unikají od celé řady zahraničních zdrojů a podoba iPhonu se vždy shoduje, je téměř jisté, že letošní generace jablečného telefonu takto skutečně bude vypadat. iPhone 7 nabídne 4,7″ displej, vylepšený fotoaparát a výkon dodá nový čip Apple A10, který se minulý týden objevil v prvním benchmarku.

Počítat zřejmě budeme muset s absencí 3,5mm jacku pro připojení sluchátek a baterií s nepatrně vyšší kapacitou. Dobře informovaný zdroj @onleaks tvrdí, že iPhone 7 dostane akumulátor o kapacitě 1 960 mAh (iPhone 6s má 1 715 mAh), a to i přesto, že telefon bude o cca 1 mm tenčí. Kromě toho se dočkáme představení většího iPhone 7 Plus s 5,5″ panelem, který by mohl disponovat duálním fotoaparátem (více informací). Oficiálního představení bychom se měli dočkat v průběhu září.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
30 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments