Domů » Bleskovky » iPhone 6 u T-Mobile: Se smlouvou za 16 699 Kč + půlnoční soutěž

iPhone 6 u T-Mobile: Se smlouvou za 16 699 Kč + půlnoční soutěž

Už tento pátek se v České republice začne prodávat nový iPhone 6 a 6 Plus. T-Mobile ho svým zákazníkům nabídne již od 16 699 Kč pro verzi iPhone 6 (16 GB), což se na první pohled může jevit jako velmi výhodná nabídka, nicméně v tomto případě je nákup podmíněný úpisem operátorovi na dva roky. Prodej bude zahájen tradičně o půlnoci, v noci ze čtvrtka na pátek 24. října v Praze a v Brně, připravena je půlnoční soutěž na obou prodejnách o dva kusy iPhone 6. Nedočkaví fanoušci si nový model mohou objednat s tarifem na e-shopu již od úterý 21. října od 0:01 hodin, s předpokládaným doručením kurýrem až domů od 29. října (dle dodávky od výrobce). V tomto případě platí omezení dvou kusů na objednávku s tarifem. Počty kusů jednotlivých modelů pro zahájení prodeje nebyly do vydání zprávy od výrobce potvrzeny. Soutěž na Facebooku pak přináší další tři iPhony 6.

-

Tip ke čtení – Recenze iPhone 6: Větší displej naláká, vysoká cena odradí

Vtipná soutěže o nové iPhony

Půlnoční prodej proběhne v Praze na Značkové prodejně Národní třída a v Brně na Náměstí Svobody. V obou městech se bude soutěžit o 2 iPhony 6 (16 GB), herní úkoly budou inspirovány Naší třídou. Soutěžení přeměří speciální aplikace. V Praze výhry předá a první telefon prodá představitelka manželky učitele Radima, herečka Pavla Tomicová. Obě prodejny nabídnou čekatelům klasické domácí řízky a teplý čaj, v Praze pod taktovkou Karla alias studenta „Řízka“. Operátor navíc fanouškům zpříjemní čekání karimatkami na sezení a dekami na zahřátí.

Model

Barva

Základní cena s DPH

Cena s DPH se smlouvou (2 roky)

iPhone 6, 16 GB

šedá,

stříbrná,

zlatá

18 299 Kč

16 699 Kč

iPhone 6, 64 GB

šedá,

stříbrná*

21 099 Kč

19 199 Kč

iPhone 6, 128 GB

šedá

23 999 Kč

21 699 Kč

iPhone 6 Plus, 64 GB

šedá,

stříbrná

23 999 Kč

21 699 Kč

iPhone 6 Plus, 128 GB*

šedá,
zlatá

26 699 Kč

24 299 Kč

* pouze na e-shopu operátora

Zajímavá soutěž je připravena i pro zájemce na Facebooku. Hra o další tři iPhony 6 bude spuštěna už 21. října a opět se budou plnit zajímavé úkoly, které prověří šikovnost uživatelů.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. O chlup levnější než v Německu.

 2. mix (neregistrovaný)

  A na smlouvu o 100% dražší než v německu.

  • Nevím přesně jak to je s iP6, ale 5S dávali s úvazkem na 2 roky za částky do 50€.

 3. Petr (neregistrovaný)

  To je nehotazny! Jeste ze ziju v Anglii! Tady vam za smlouvu na dva roky a cca 1500kc v prepaoctu mesicne za pausal (neom minuty,sms 10gb net) daji iphona6 zadarmo! A v cr se upisete a stejne musite platit? Chapu ze

  Ho tady v podstate taky nakonec zaplatim ale rozhodne mi to prijde vlidnejsi k zakaznikum dat ten tel zadarmo ldyz se upisu na dva roky a ne nejakou slevu… :((

 4. Johny (neregistrovaný)

  Děsný hajzli u toho t-mobilu :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).