Domů » Bleskovky » iPhone 6 se ještě nenarodil, jeho dvojník už běhá po světě

iPhone 6 se ještě nenarodil, jeho dvojník už běhá po světě

Dvojníci smartphonů nejsou v mobilním světě nic mimořádného, obvykle s několika málo odchylkami nabídnou stejný design, horší zpracování a výbavu, neodladěný software a neodolatelně nízkou cenu. Poslední dobou je trend vyrábět neoriginální telefony ještě před uvedením originálů na trh, dvojníka se dříve dočkal například Samsung Galaxy S5, nyní jej dostává i iPhone 6.

 

Pikantní ovšem je, že vzhled posledního telefonu od Apple je pouze mísa spekulací s příměsí pravdivých a nepravdivých úniků. Nicméně i na základě těchto střípků byl v Číně sestaven funkční klon, bohužel prozatím s neznámými parametry. Zdali bude takto vypadat i originál, se dozvíme přibližně za dva měsíce.

            

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Yegor (neregistrovaný)

    Ten vylezlý šroubek je teda něco.

  2. Spíš než šroubek mne zaujal ten konektor… vypadá totiž až moc podobně jako lighting. Nezdá se mi, že by nesl jakékoliv znaky microUSB a to i s přihlédnutím k nízkému rozlišení fotek. Stejně tak uživatelské prostředí vypadá dost věrohodně, až na ten „floating point“ nebo co to je…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).