Domů » Bleskovky » iPhone 6 má nabídnout Ultra-Retina displej, procesor A8 s taktem 2,6 GHz a extrémně tenké tělo

iPhone 6 má nabídnout Ultra-Retina displej, procesor A8 s taktem 2,6 GHz a extrémně tenké tělo

Sonnyho Dicksona můžeme považovat za poměrně důvěryhodný zdroj co se týče zveřejňování informací o společnosti Apple. A právě Sonny se na svém twitteru pochlubil několika komentáři na adresu chystaného iPhone 6. Nejde samozřejmě o potvrzené informace, ale na druhou stranu se nezdají nijak přehnaně nereálné.


Ilustrační obrázek

Podle Sonnyho by měl iPhone 6 mít tloušťku pouhých 0,22″, tedy 5,58 mm. Současný iPhone 5s má v pase 7,6 mm. Pokud by se tato hodnota skutečně potvrdila, patřil by nový jablečný telefon k jedněm z nejtenčích smartphonů na světě. O úhlopříčce displeje žádné upřesňující informace nemáme, zobrazovací panel by ale měl disponovat „Ultra-Retina“ rozlišením s jemností 389 bodů na palec (iPhone 5s nabízí 326 ppi). Hnacím motorem by se měl stát nový 20nm čip Apple A8 s taktem 2,6 GHz.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. qwertz (neregistrovaný)

    to je super. to znamena ze vsetci vyrobcovia sa zacnu po vzore apple nahanat za tym aby vyrobili co najtensie zariadenia. zachvilu do mobilov prestanu davat baterku uplne aby to mohlo byt zas o nieco tensie.

    • ty budes asi nejaky gandalf alebo nieco, toto urcite bude ta najlepsia predpoved do buducnosti…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).