iPhone 5S větší displej nenabídne, dočkáme se až příští rok u iPhone 6

Už v minulosti jsme vás upozornili na informaci od analytika Petera Miseka, který již několikrát nebyl daleko od pravdy co se nových výrobků od Applu týče, takže ani tentokrát se nemusí jednat o vymyšlený blaf. Podle jeho názoru nová generace iPhone 5S přijde s jemnějším displejem se „superHD“ rozlišením, rychlejším procesorem, lepším akumulátorem a podporou NFC; samotná úhlopříčka se bohužel zvyšovat nebude a zůstane opět na čtyřech palcích. iPhone 5S by měl být dostupný v několika barevných variantách. K tomuto tvrzení se přiklání i šéfredaktor serveru Mobile-review.com – Eldar Murtazin. Kromě iPhone 5S bychom se rovněž mohli dočkat odhalení levnější varianty jablečného telefonu, o které se spekuluje už několik let.

 

Větší displej by měl nabídnout až iPhone 6, jehož premiéra se očekává v druhé polovině příštího roku, ale nevylučuje se také, že by se mohl objevit o něco dříve v reakci na úspěšné modely konkurenčních výrobců, kteří se zařízeními s úhlopříčkou nad 4,5″ mají nemalý úspěch.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku