Domů » Bleskovky » iPhone 5S nejspíše opravdu přijde i ve zlaté barvě

iPhone 5S nejspíše opravdu přijde i ve zlaté barvě

Již delší čas se spekuluje, že Apple rozšíří nabídku nového iPhonu o další barevnou variantu, a tou by měla být zlatá. Spekulace podpořily opakovné uniky komponentů, které byly ve zlaté barvě. Teď si k tomu přidává i server TechCrunch, který tvrdí, že má zlatou verzi iPhonu potvrzenou z více zdrojů. Zároveň dodává, čemuž jsme u nás v redakci věřili spíše, že se nebude jednat o výrazně zlatou, ale barva bude odpovídat spíše odstínu, který bývá označován „champagne“. Ten dlouho užívala Nokia na svých telefonech a patřil k oblíbenýmStejnou informaci včera potvrdil i server AllThingsD, který dodává, že zlatá barva je nejméně náročná na výrobní proces anodizování.

 

Jak tedy bude zlatý iPhone vypadat? Minulý týden internet obletěla fotografie zadní části zařízení a odpovídá popisu, který zveřejnil server TechCrunch. Na základě něj sestavil server iMore model, jak by mohl zlatý iPhone 5S vypadat. Jedná se zatím pouze o spekulace a vše se s jistotou dozvíme až při představení desátého září. Jak vám se líbí nová barevná varianta iPhonu a dali byste ji přednost před tradiční černou a bílou?


David Podzimek

avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
weth
Anonym
weth

Zlata barva mi prijde docela lacina… Nicmene podle 9to5mac.com by mela byt zlata varianta spise podobna zlute verzi iPodu touch ([odkaz]). Coz by me prislo schudnejsi. Kazdopadne, jako u kazde Apple veci, je potreba to nejdriv videt na vlastni oci a osahat…

steelspace
Anonym
steelspace

Ještě bych udělal verzi se čtyřmi „adidas“ pruhy, aby si kolotočáři a veksláci měli z čeho vybírat.

uni
Uživatel
uni

Tak „zlaté“ věci mají obrovské odbytiště v Rusku, také některé asijské národy jej mají rády. Už jen pro ně (a v Rusku se vzpurnými operátory zvláště) je jistě smysl vyprodukovat podobný produkt. Nedivil bych se, kdyby případná 128GB varianta byla dostupná jen v této úpravě.

Geary
Anonym
Geary

Rozhodně to nevypadá kýčovitě.