Domů » Bleskovky » iPhone 5S na prvních fotografiích: Realita nebo podvrh?

iPhone 5S na prvních fotografiích: Realita nebo podvrh?

Na začátku minulého měsíce se na internetu objevily zvěsti o tom, že Apple by rád představil nástupce svého iPhone 5 již v průběhu první poloviny roku 2013. Ten by mohl nést značení iPhone 5S a možná by mohl nastavit novou éru častějšího představování verzí iPhonu, než jsme dosud byli zvyklí. Nyní je samozřejmě velice brzy na konkrétnější informace, ale pokud je zdroj informací spolehlivý, měla by předběžná výroba nového iPhonu započít někdy v tomto měsíci.

 

Nově uniklé obrázky by přitom mohly zvěsti podporovat, neboť vyobrazený model se přeci jen od posledního vydaného modelu drobet liší. Ani to ovšem neznamená, že se nutně musí jednat o novinku, nýbrž například o jeden z prototypů z letošního léta. Nezbývá tedy nic jiného, než počkat, s čím přijde samotný Apple.

Zdroj

Richard Bláha

4 komentářů

  1. Filips (neregistrovaný)

    Je to podvrh .. Ak viete trochu po anglicky tak tu to máte [odkaz] … Je to vlasne o tom aby si ludia nekupovali ip5

    • Ano, spousta by si jich rádo počkalo na inovaci v podobě jinak rozmístěných šroubků.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).