Sledujte nás na YouTube

Pro iOS 8.4 už je dostupný jailbreak, autoři jej uvolnili několik hodin po vydání nové verze systému

Jen několik hodin po vydání nové verze operačního systému iOS 8.4 se objevila nová verze TaiG jailbreaku, která nový iOS plně podporuje. Podle vyjádření komunity Apple neopravil chybu, díky které bylo možné jailbreak provést u iOS 8.3, a po malé úpravě je tedy nástroj dostupný i pro aktuální iOS 8.4.

TaiG jailbreak 2.2.0 je k dispozici pouze pro Windows a stahovat jej můžete z oficiálních stránek. Mějte na paměti, že se jedná o neoficiální zásah do systému, kterým může dojít k poškození vašeho zařízení. Autor článku a provozovatel serveru SMARTmania.cz nenesou žádnou odpovědnost za případné škody, které mohou vzniknout. Provedením jailbreaku rovněž přicházíte o záruku.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. icepoint (neregistrovaný)

    Systém,jež je prolomen za pár hodin,neboli furt stejná chyba už roky.Čekám na ty nenávistné komenty,co jsem za vola.

  2. Jan (neregistrovaný)

    Most vulnerable operating systems and applications in 2014:

    ://www.gfi.com/blog/most-vulnerable-operating-systems-and-applications-in-2014/

    jasny vitez Mac OS X a ios :)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *