iOS 7: Prohlédněte si elegantní koncept návrhu vzhledu od studia Simply Zesty

Nová verze operačního systému iOS bude poprvé k vidění letos mezi 10. a 14. červnem na celosvětové vývojářské konferenci WWDC (více informací zde). V souvislosti s tím se také poměrně horlivě spekuluje o tom, co v pořadí sedmá verze iOS přinese, a mluví se mimo jiné také o zásadní změně vzhledu uživatelského prostředí. Na internetu se objevilo několik konceptů od fanoušků a mezi ty zajímavější patří i velmi propracovaný výtvor studia Simply Zesty.

Ten přináší jednoduchý vzhled místy lehce připomínající Metro styl známý z Windows (Phone) 8. Nově stylizovány jsou všechny ikony, přepracovány byly systémové aplikace jako například Kalendář nebo Fotoaparát a změny se udály i v notifikační liště, která nyní nabídne propracované widgety, přesto ale zachovává jednoduchý a čistý vzhled. Celý koncept si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích a nezapomeňte také shlédnout minutové prezentační video.

  

  

Video

iOS 7 : Welcome to the future of the iPhone
Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku