Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » iOS 7 bude představen 10. června na vývojářské konferenci WWDC

iOS 7 bude představen 10. června na vývojářské konferenci WWDC

Apple před několika okamžiky oznámil datum konání vývojářské konference WWDC 2013, kde bude světu představena nová verze operačního systému iOS 7. WWDC se tradičně uskuteční v San Franciscu v Moscone Center, a to v termínu od 10. do 14. června. Hlavní keynote je naplánována hned na první den a je tedy jisté, že právě v pondělí 10. června se dočkáme odhalení iOS 7.

 

Spekuluje se také, že by zde Apple mohl představit několik nových zařízení, ale tomu příliš nevěříme a na nový iPhone či vylepšený iPad si ještě nějaký čas budeme muset nechat zajít chuť. I tak se ale těšíme, jaké novinky Apple v iOS 7 představí; Android neustále roste a iOS chybí spousta funkcí, které Google ve svém systému uživatelům už dávno nabízí.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentáře

 1. Lukáš Košík (neregistrovaný)

  Které funkce iOS chybí? Nerejpu, mám oba systémy, ale teď mě žádná nenapadá.

  • uni (neregistrovaný)

   To neřeš, byl to plk. Android se taky teprve učí, co jsou v iOS std. už léta, tak je tomu i u WP. Prostě různé systémy umí různé věci nebo se integrují na základě jiných priorit. Nicméně také by mě ty spousty zajímaly, to je pravda.

 2. weth (neregistrovaný)

  V clanku je par nepresnosti, napr. „… pred nekolika okamziky oznamil datum konani…“ nebo „bude svetu predstavena nova verze iOS7“. To prvni je nesmysl, konference byla oznamena zacatkem kvetna (listky vyprodany rekordni rychlosti), to druhe je spekulace (ano, posledni 2 nebo 3 verze systemu byly oznameny na WWDC, ale nikdo nerekl, ze tomu tak bude i ted).

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel