Domů » Bleskovky » iOS 11 pohání 59 procent jablečných zařízení

iOS 11 pohání 59 procent jablečných zařízení

I přes počáteční problémy se systémem iOS 11 pokračuje jeho šíření napříč všemi podporovanými jablečnými zařízeními. V půlce října iOS 11 přeskočil v podílu iOS 10, v listopadu už poháněl nadpoloviční většinu podporovaných zařízení, a nyní již koláči podílu vévodí s 59 procenty.

iOS 10 zůstal třetinový podíl, 8 % jablečných zařízení běží na starších verzích systému. Šíření iOS 11 je stále pomalejší než u loňského iOS 10, na vině budou pravděpodobně poměrně rozsáhle počáteční problémy, které Apple řešil v setinkových a desetinkových updatech. Poslední verze iOS 11.2 zatím žádné v médiích probírané potíže nemá, což možná přiměje poslední nerozhodné uživatele k upgradu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Mně i s posledním aktualizaci občas mizí hodiny a notifikace ze zamykací obrazovky.

  2. Je moštovač jablečné zařízení?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).