Internetový browser NetFront ve finální verzi 3.3

NetFront 3.3Je to mu již nějaký ten pátek, kdy byla uvolněna testovací beta verze skvělého internetového prohlížeče NetFront 3.3. Bohužel tato beta verze byla časově omezená, a tak ji po určitém datu nebylo možné dále používat. Spoustě spokojených uživatelů (včetně mě) tedy nezbývalo nic jiného, než čekat na uvolnění finální verzi 3.3, která je dnešním dnem konečně na světě.

Nová verze 3.3 s sebou přináší řadu vylepšení, například plnou podporu operačního systému Windows Mobile 5.0 (starší verze na WM5.0 padaly). Radovat se mohou i majitelé PPC s VGA displejem, jelikož nový NetFront VGA displeje přímo podporuje. Dále mu nechybí podpora RSS kanálů, vlastní password manager, pop-up blocker, vylepšená práce s CSS styly a podpora nejrůznějších technologií, jako např. Macromedia Flash Player či Java.

NetFront 3.3 je dle mého názoru ten nejlepší internetový browser, jeho špičkové zobrazovací schopnosti a rozsáhlé možnosti nastavení z něj dělají favorita všech internetových prohlížečů, o čemž se můžete sami přesvědčit stažením 45 denní trial verze.

Demoverzi NetFrontu 3.3 stahujte z tohoto odkazu. Plnou verzi je možné zakoupit za 30$ na oficiálních stránkách NetFrontu, tam také naleznete seznam všech podporovaných standardů a funkcí tohoto browseru.

Screenshoty:
1 2

RSS čtečka Prohlížení emailů přes WebMail
Tip:
Klikněte na obrázek pro zobrazení v plné velikosti

Zdroj: MSmobiles.com

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku