Domů » Bleskovky » Internet bez drátů od T-Mobilu s rychlostí až 20 Mbps: Za 30 GB zaplatíte 399 Kč

Internet bez drátů od T-Mobilu s rychlostí až 20 Mbps: Za 30 GB zaplatíte 399 Kč

Operátor T-Mobile spustí od zítřejšího dne, tedy 1. května novou kampaň zaměřenou na tarif Internet bez drátu, který funguje na mobilních sítích LTE nebo 3G. Jde o zvýhodněnou nabídku a vylepšení stávajícího řešení Pevný internet bez drátu. Operátor zvýší maximální přenosovou rychlost z 8 Mbit/s na 20 Mbit/s, zruší podmínku používání na jednom místě a přidá třicetidenní záruku spokojenosti. Cena tarifu zůstává 399 Kč za měsíc, modem bude možné do 30. června zakoupit za dotovanou cenu 2 301 Kč. T-Mobile podle ČTÚ dosahuje 95% pokrytí populace České republiky rychlými mobilními sítěmi LTE a 3G.


Novou službu včetně elegantního modemu od Huawei už pro vás začínáme testovat

Modem Huawei  E5180 bude možné od 1. května do 30. června tohoto roku zakoupit za dotovanou cenu 2301 Kč (případně na splátky: 1 Kč na místě a poté 23 měsíčních splátek po 100 Kč) při uzavření smlouvy na dva roky. Jinak platí stávající cena 3 451 Kč. 

T-Mobile si při příležitosti uvedení tarifu Internet bez drátů připravil vtipnou reklamu s Ivanem Trojanem

Internet bez drátu bude poskytovat 2,5x vyšší maximální rychlosti připojení než dosud. 20 Mbit/s pro stahování a 5 Mbit/s pro odesílání. Datový limit zůstává 30 GB, přičemž surfování, e-mailové služby a Facebook lze využívat bez omezení rychlosti po překročení limitu. Wi-fi síť, do níž je možné připojit až 32 zařízení současně, si mohou zákazníci užívat přes týden doma a o víkendu třeba na chalupě, jelikož operátor zrušil podmínku používat produkt na jednom místě.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. shd (neregistrovaný)

  a co to obmedzenie? naozaj este aj v tejto dobe?

  mne drat do routru az tak nevadi a na mojich 60 Mbit za 100 eur rocne sa stazovat naozaj nemozem :D kazdopadne ak nie je ina moznost, aj ked tych 30 giga na mesiac pre celu domacnost to je hodne smutne … to by mi vystacilo tak mozno na 3 tyzdne samemu. nebodaj ze vyde akurat este nejaka nova hra.

 2. tim (neregistrovaný)

  Pokud by zrušili podmínku použití v tom jejich předraženým routeru, byla by to zajímavější nabídka. Tu krabici však vláčet s sebou nehodlám.

 3. Je fakt, že lidi tuto nabídku ode mě odmítají hlavně kvůli ceně modemu. 30GB je pouze na download a sledování videí, samotné surfování se po překročení limitu nezpomalí. Router je ale i tak drahý.

 4. taurus1116 (neregistrovaný)

  tuhle nabidku s pptesenim prijimam 30GB je hafo a nemel by byt problem, navic se mi libi ze i kdybych to nahodou vycerpal bezny web a fb pojede stejnou rychlosti to zatim nikdo jiny nema a stve me to jedu na tesco mobile s tou starou kartou nejlevnejsi tarif tesco internet 150MB FUP ktere jsou sice behem dne ci dvou fuc alemi po vycerpani to jede nadhernych 200kbps a to na surf booohate staci.

  Tu cenu 399 beru zda se mi rozumna neni to podmineno koupi modemu ten mam svuj ze ne?

 5. Ta podmínka je furt na palici…proč na to nemohu využít třeba Lumii 930 co se mi tu doma válí nepochopim :(

  T-Mobile, zruš ještě toto a plácneme si klidně i na ty 2 roky ;)

 6. lukecz (neregistrovaný)

  Internet s touhle pixlou a s FUP? Na to jim kašlu. Proč nejde si koupit 30GB za tuhle cenu do mobilu? Jasně, nebyl by takovej vejvar. A to nemluvím o tom, jaký má signál T-mobile v menších městech uvnitř budov. V Chebu např. jen u otevřeného okna, jinak jedete na EDGE. Přímo v centru městečka. O vesnicích ani nemluvím, tam není ani to EDGE, čék je rád, že se dovolá, když vyleze na kopec za vsí. Tenhle internet fakt netuším pro koho je vhodný a výhodný.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).