Instagram zřejmě brzy umožní sdílet Příběhy do Messengeru

Příběhy jsou formát sdílení, s nímž poprvé přišel Snapchat. Od něj ale následně sdílení zážitků na 24 hodin okopíroval WhatsApp, Facebook i Instagram. Zatímco ve Facebook Messengeru funkci Můj den téměř nikdo nepoužívá, na Instagramu svůj Příběh denně sdílí 250 milionů lidí, tedy zhruba o 100 milionů lidí víc, než tomu je na Snapchatu. A protože Instagram patří od roku 2012 Facebooku, přímo se nabízí možnost propojení sdílení v Messengeru s Instagramem. Již brzy tak možná přibude v Instagramu možnost pro simultánní sdílení prostřednictvím Messengeru.

Informaci na Twitteru sdílel Matt Navarra s odkazem na uživatele @mruiandre, jemuž se v portugalské mutaci služeb již tato funkce zobrazila. Facebook tak pravděpodobně provádí klasický A/B test, kdy sleduje reakce pokusné skupiny uživatelů a podle toho rozhodne o rozšíření pro všechny. Krok by se ale ze strany Facebooku jevil určitě jako logický, protože by jím zachránil funkci Můj den v Messengeru a zároveň potenciálně přilákal další uživatele na Instagram.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

2 komentáře

  1. Petas (neregistrovaný)

    Srac*a k srac*e seda. Super. Kdo uz konecne vymysli nejaky messenger, kde se bude dat jen psat neco jako SMS a ne sdilet vse co nepoztebuju a nebude me to nutit o sobe sdelovat informace, ktere budou stejne pouzity proti me.

  2. xoxo (neregistrovaný)

    Jeste ze nemam messenger uff :‘)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *