Domů » Bleskovky » Instagram zpřístupnil důležitou funkci. Zprávy jsou konečně dostupné i přes web

Instagram zpřístupnil důležitou funkci. Zprávy jsou konečně dostupné i přes web

Ilustrační obrázek

Přiznám se, že jestli jsem na Instagramu něco opravdu nenáviděl, byly to soukromé zprávy. Do jisté míry to bylo dané tím, že zkrátka nerad odepisuji na zprávy na mobilu a snad každý dnes používaný kecálek (Messenger, WhatsApp, Telegram, Viber…) už naštěstí nabízí desktopovou aplikaci, nebo webové rozhraní, odkud se dá pohodlně odepisovat. Instagram ale tuhle funkcionalitu z nějakého důvodu poměrně dlouhou dobu ignoroval.

instagram zpravy
Ve webovém rozhraní Instagramu konečně můžete odepisovat na zprávy

Zdá se ale, že peklo konečně zamrzlo a pro uživatele jsou konečně zprávy dostupné i přímo z webového rozhraní. Do zpráv se dostanete skrze ikonku hned vedle domečku, případně přes tento odkaz.

Teď ještě, aby se webová verze Instagramu naučila tmavý režim, nicméně toho lze naštěstí docílit alespoň díky tomuto rozšíření pro prohlížeč Chrome.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

  1. Souhlasím s autorem. Tohle mě na IG taky neskutečně vytáčelo. Že jim to ale trvalo, původně to oznamovali snad už někdy v prosinci nebo lednu.

  2. Dobry, ted jeste, aby slo zobrazovat fotky a videa na PC na fullscreenu a mozna pro me zacne bejt konecne instagram zajimavej :-)

    Jinak naprosto souhlasim s autorem, ze na mobilu nerad pisu… krom nejakych kratkych a nutnych zpravicek. To si uz radsi vytahnu aspon tablet, kde mam HW QWERTY klavesnici.

  3. no vida, tak na tohle jsem čekal :-)

  4. Do funkční webové verze chybí Instagramu ještě o hodně víc než jen možnost psaní zpráv, už vůbec se nebavím o neexistující appce pro tablety

    to je prostě Instagram ;)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).