Domů » Bleskovky » Instagram chystá podporu soukromých zpráv v prohlížeči. Umožní chatování přes počítač

Instagram chystá podporu soukromých zpráv v prohlížeči. Umožní chatování přes počítač

Instagram chystá zajímavou novinku. Ta jistě potěší všechny uživatele, kteří si tuto populární sociální síť alespoň tu a tam otevřou ve svém internetovém prohlížeči. Právě na web totiž zamíří podpora soukromých zpráv, což oceníte především tam, kde nemůžete mít nainstalovanou plnohodnotnou aplikaci. To se týká především počítačů, ale například také iPadu, na kterém do dnešního dne optimalizovaná aplikace chybí.

Podobně jako v případě mobilní aplikace se na webu v pravém horním rohu objeví symbol vlaštovky, která vás po kliknutí přesměruje na seznam zpráv. Pochopitelně tím získáte přístup i ke zprávám, které jste v minulosti poslali přes mobilní aplikaci. Nová funkce je stále ve fázi testování, dočkat bychom se jí však měli v blízké budoucnosti. Nabízí se otázka, zda testování soukromých zpráv ve webovém prohlížeči nesouvisí s údajným plánem Facebooku sjednotit WhatsApp, Messanger a Instagram do jedné služby.

Pět způsobů, jak anonymně sledovat Stories (Příběhy) na Instagramu

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments