Domů » Bleskovky » Instagram chystá podporu soukromých zpráv v prohlížeči. Umožní chatování přes počítač

Instagram chystá podporu soukromých zpráv v prohlížeči. Umožní chatování přes počítač

Instagram chystá zajímavou novinku. Ta jistě potěší všechny uživatele, kteří si tuto populární sociální síť alespoň tu a tam otevřou ve svém internetovém prohlížeči. Právě na web totiž zamíří podpora soukromých zpráv, což oceníte především tam, kde nemůžete mít nainstalovanou plnohodnotnou aplikaci. To se týká především počítačů, ale například také iPadu, na kterém do dnešního dne optimalizovaná aplikace chybí.

Podobně jako v případě mobilní aplikace se na webu v pravém horním rohu objeví symbol vlaštovky, která vás po kliknutí přesměruje na seznam zpráv. Pochopitelně tím získáte přístup i ke zprávám, které jste v minulosti poslali přes mobilní aplikaci. Nová funkce je stále ve fázi testování, dočkat bychom se jí však měli v blízké budoucnosti. Nabízí se otázka, zda testování soukromých zpráv ve webovém prohlížeči nesouvisí s údajným plánem Facebooku sjednotit WhatsApp, Messanger a Instagram do jedné služby.

Pět způsobů, jak anonymně sledovat Stories (Příběhy) na Instagramu

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Diskuze k článku

  1. To je mi teda novinka, toto provozuji pres dva roky davno. Opensource program IM:dm
    [odkaz]

    Urcite to nebude tak cupr, jako aplikace primo od nich, ale funguje

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).