Domů » Bleskovky » IKEA představila futuristickou robotickou skříň. Ideální do malého bytu

IKEA představila futuristickou robotickou skříň. Ideální do malého bytu

Švédský nábytkový gigant IKEA je pravděpodobně pojmem, který není třeba dlouho představovat. Společnost se snaží na poli moderních technologií inovovat čím dál tím více, což ne každý od nábytkové firmy očekává. Posledním výtvorem je robotická skříň, která je ideálním kouskem do každé garsonky či malého bytu.

rognan ikea


IKEA ROGNAN je nejen skříň, ale také postel či gauč. Pomocí dotykové plošky ji lze proměnit na takový kus nábytku, jaký je zrovna potřeba. Pro pohodlné fungování skříni stačí pokoj o rozměrech 3 x 3,5 metru, což ocení především majitelé malých bytů a garsonek.

Nepřehlédněte: Ikea si vystřelila z Applu. V jejich nabídce také najdete supervýkonné „struhadlo”

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Skříň se má prodávat v Jižní Koreji a Japonsku, kde se pochopitelně očekává největší odbyt. V druhé zmiňované zemi je každý kousek osobního prostoru velký luxus, takže IKEA bude mít o zákazníky jistě postaráno.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *