Sledujte nás na YouTube

Ikea láká na nový katalog reklamou, ve které si dělá legraci z Applu (video)

Ikea každých dvanáct měsíců vydává nový katalog svého nábytku a nejinak tomu bude i pro rok 2015. Letos k němu ovšem připravila také reklamu, která nápadně připomíná spoty Applu. Nechybí tak muž nadšeně vysvětlující, o jak úžasně jednoduché a skvělé zařízení se jedná a také výčet funkcí, kde se dozvíte třeba to, že katalog nepotřebuje nabíjecí kabel a jeho baterie je vždy dobita na 100 %.

 

Pro otočení jedné z okamžitě načítaných stránek jednoduše posuňte zleva doprava či naopak dle toho, jestli chcete jít dopředu či zpátky. Zmíněna je také úhlopříčka, která v základu činí 7,5 palce, otevřením katalogu ji však zvýšíte na patnáct palců.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

12 komentářů

 1. uni (neregistrovaný)

  Hehe, udělat to asiat, je to pocta (viz jejich kopírování a napodobování úspěšných), udělá-li to evropan, dělá si legraci?:)

 2. Tomee (neregistrovaný)

  Za mě rozhodně palec nahoru, je to vtipné, úsměvné (350 high def stránek) a nikoho to nezesměšňuje nebo neuráží, velmi mírná recese na apple prezentace a v podstatě prezentace jakkékoliv elektroniky

 3. marek1 (neregistrovaný)

  Very very nice, palec nahoru za peknou, vtipnou reklamu.

 4. fero (neregistrovaný)

  No lag :D

 5. JARO (neregistrovaný)

  Takych parodii uz to bolo. Vpodstate nic originalne. Ale ucel to splni. Ibaze mi to pride bez napadu. Taky ten moment, ked nevedia co vymysliet, tak spravia parodiu.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *