Domů » Bleskovky » Ikea láká na nový katalog reklamou, ve které si dělá legraci z Applu (video)

Ikea láká na nový katalog reklamou, ve které si dělá legraci z Applu (video)

Ikea každých dvanáct měsíců vydává nový katalog svého nábytku a nejinak tomu bude i pro rok 2015. Letos k němu ovšem připravila také reklamu, která nápadně připomíná spoty Applu. Nechybí tak muž nadšeně vysvětlující, o jak úžasně jednoduché a skvělé zařízení se jedná a také výčet funkcí, kde se dozvíte třeba to, že katalog nepotřebuje nabíjecí kabel a jeho baterie je vždy dobita na 100 %.

 

Pro otočení jedné z okamžitě načítaných stránek jednoduše posuňte zleva doprava či naopak dle toho, jestli chcete jít dopředu či zpátky. Zmíněna je také úhlopříčka, která v základu činí 7,5 palce, otevřením katalogu ji však zvýšíte na patnáct palců.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

12 komentářů

 1. Hehe, udělat to asiat, je to pocta (viz jejich kopírování a napodobování úspěšných), udělá-li to evropan, dělá si legraci?:)

 2. Tomee (neregistrovaný)

  Za mě rozhodně palec nahoru, je to vtipné, úsměvné (350 high def stránek) a nikoho to nezesměšňuje nebo neuráží, velmi mírná recese na apple prezentace a v podstatě prezentace jakkékoliv elektroniky

 3. Very very nice, palec nahoru za peknou, vtipnou reklamu.

 4. fero (neregistrovaný)

  No lag :D

 5. JARO (neregistrovaný)

  Takych parodii uz to bolo. Vpodstate nic originalne. Ale ucel to splni. Ibaze mi to pride bez napadu. Taky ten moment, ked nevedia co vymysliet, tak spravia parodiu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).