Domů » Bleskovky » Ikea láká na nový katalog reklamou, ve které si dělá legraci z Applu (video)

Ikea láká na nový katalog reklamou, ve které si dělá legraci z Applu (video)

Ikea každých dvanáct měsíců vydává nový katalog svého nábytku a nejinak tomu bude i pro rok 2015. Letos k němu ovšem připravila také reklamu, která nápadně připomíná spoty Applu. Nechybí tak muž nadšeně vysvětlující, o jak úžasně jednoduché a skvělé zařízení se jedná a také výčet funkcí, kde se dozvíte třeba to, že katalog nepotřebuje nabíjecí kabel a jeho baterie je vždy dobita na 100 %.

 

Pro otočení jedné z okamžitě načítaných stránek jednoduše posuňte zleva doprava či naopak dle toho, jestli chcete jít dopředu či zpátky. Zmíněna je také úhlopříčka, která v základu činí 7,5 palce, otevřením katalogu ji však zvýšíte na patnáct palců.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

12 komentářů

 1. Hehe, udělat to asiat, je to pocta (viz jejich kopírování a napodobování úspěšných), udělá-li to evropan, dělá si legraci?:)

  • lerion (neregistrovaný)

   Ještě řekni, že v tom vidíš nějaké kopírování.

  • Tak samozřejmě, bez originálu by toto nevzniklo:)

  • Martin II (neregistrovaný)

   UNI: Tento druh humoru sa vola parodia a ta sa bez originalu neda robit. Rozhodne je to vtipne…

  • Tomee (neregistrovaný)

   UNI, probůh, nedělej si ostudu :D:D to vážně dávaš na stejnou váhu parodii, která velmi mírně pomůže marketingu a kopirování technologií, které prakticky rozhodují o koupi toho a toho zařízení???

  • Terka (neregistrovaný)

   Ježíš UNI, ty jsi ale lofas. :-)

 2. Tomee (neregistrovaný)

  Za mě rozhodně palec nahoru, je to vtipné, úsměvné (350 high def stránek) a nikoho to nezesměšňuje nebo neuráží, velmi mírná recese na apple prezentace a v podstatě prezentace jakkékoliv elektroniky

 3. Very very nice, palec nahoru za peknou, vtipnou reklamu.

 4. fero (neregistrovaný)

  No lag :D

 5. JARO (neregistrovaný)

  Takych parodii uz to bolo. Vpodstate nic originalne. Ale ucel to splni. Ibaze mi to pride bez napadu. Taky ten moment, ked nevedia co vymysliet, tak spravia parodiu.

  • famakate (neregistrovaný)

   a urcite ich este bude viac. a preco nie? ved je to velmi sympaticky humor.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).