Domů » Bleskovky » iFixit rozebral Surface Pro 6 a Surface Laptop 2. Vám se to asi nepodaří

iFixit rozebral Surface Pro 6 a Surface Laptop 2. Vám se to asi nepodaří

Microsoft před dvěma týdny uspořádal za zavřenými dveřmi malou tiskovou konferenci, na které vybraným novinářům ukázal nové produkty řady Surface, konkrétně inovované počítače Surface Pro 6, Surface Laptop 2 a Surface Studio 2; navrch pak ještě přihodil zbrusu nová sluchátka Surface Headphones. Akce nebyla ani streamována, nyní však Microsoft vypustil do světa pár videí, takže se na část konference můžete podívat alespoň zpětně.

Microsoft Surface Pro 6

Microsoft Chief Product Officer Panos Panay Introduces Surface Pro 6

Microsoft Surface Laptop 2

Microsoft Chief Product Officer Panos Panay Introduces Surface Laptop 2

Nové Surfacy jen tak nerozeberete

Kromě hardwaru, softwaru a několika designových prvků mají Surface Pro 6 a Surface Laptop 2 společnou ještě jednu věc – jsou takřka neopravitelné. Do jejich útrob se ponořili redaktoři serveru iFixit, avšak cesta to byla více než náročná. K vnitřnostem Surface Pro 6 je zapotřebí cestovat přes displeje, u Surface Laptopu 2 je dokonce nutné poničit tkaninu Alcantara na klávesnicové části. Navíc u obou počítačů jsou všechny důležité komponenty (CPU, RAM i ROM) napájeny na základní desce, takže není možná jejich výměna.

Microsoft Surface Laptop 2 Teardown!

iFixit udělil Surface Pro 6 skóre opravitelnosti 1 z 10, u Surface Laptopu 2 byl ještě přísnější a dal mu skóre 0 z 10. V případě poruchy Microsoft většinou přistupuje k výměně kus za kus.

Recenze Microsoft Surface Pro: zakladatel rodu dozrál téměř k dokonalosti

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments