Domů » Bleskovky » Microsoft Surface Headphones: obrovská sluchátka s integrovanou Cortanou

Microsoft Surface Headphones: obrovská sluchátka s integrovanou Cortanou

Kromě nových počítačů Microsoft dnes představil i svá první sluchátka nesoucí logo Surface. Jedná se o bezdrátovou náhlavní soupravu s velkými mušlemi, která se pyšní kvalitním zvukem a perfektním odhlučněním okolí, o které se starají 4 mikrofony, další 4 slouží k záznamu zvuku. Míra odhlučnění je nastavitelná, na výběr je 13 úrovní.

Introducing Microsoft Surface Headphones

Sluchátka v sobě mají integrovanou asistentku Cortanu, a jdou používat nejen se zařízeními Windows, ale i s telefony s Androidem a iOS. Na trh se dostanou někdy před Vánoci, jejich cena je stanovena na poměrně vysokých 350 dolarů (asi 7 800 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Zas tak obrovské nejsou. Kámoš na snad i větší bt otíky ?

  2. Asi tak deset az patnact let nazpet byl obrovsky trapas, vylezt s takovyma sluchatkama v otikove stylu ven? Nosily se hlavne pecky…dneska uplne v pohode a jeste se delaji tak vymakane modely?

  3. Nevíte kdy budou dostupna i u nás?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).