Microsoft Surface Headphones: obrovská sluchátka s integrovanou Cortanou

Kromě nových počítačů Microsoft dnes představil i svá první sluchátka nesoucí logo Surface. Jedná se o bezdrátovou náhlavní soupravu s velkými mušlemi, která se pyšní kvalitním zvukem a perfektním odhlučněním okolí, o které se starají 4 mikrofony, další 4 slouží k záznamu zvuku. Míra odhlučnění je nastavitelná, na výběr je 13 úrovní.

Sluchátka v sobě mají integrovanou asistentku Cortanu, a jdou používat nejen se zařízeními Windows, ale i s telefony s Androidem a iOS. Na trh se dostanou někdy před Vánoci, jejich cena je stanovena na poměrně vysokých 350 dolarů (asi 7 800 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Tray1 (neregistrovaný)

    Zas tak obrovské nejsou. Kámoš na snad i větší bt otíky ?

  2. Vsmez (neregistrovaný)

    Asi tak deset az patnact let nazpet byl obrovsky trapas, vylezt s takovyma sluchatkama v otikove stylu ven? Nosily se hlavne pecky…dneska uplne v pohode a jeste se delaji tak vymakane modely?

  3. Daniel (neregistrovaný)

    Nevíte kdy budou dostupna i u nás?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *