Domů » Bleskovky » IFA možná přinese novou Xperii 20. Náhled na parametry nevypadá špatně

IFA možná přinese novou Xperii 20. Náhled na parametry nevypadá špatně

Sony letos na veletrhu MWC představilo smartphony střední třídy Xperia 10 a 10 Plus s nezvykle protáhlými displeji a pravděpodobně ještě v průběhu letošního roku představí jejich nástupce. Z vietnamských zdrojů přichází první informace o připravovaném modelu Xperia 20.

Xperia 20 s nudlovitým displejem

Pokud budeme tomuto zdroji důvěřovat, můžeme se těšit na smartphone s 6″ displejem, který bude disponovat Full HD+ rozlišením na poměru stran 21:9. Telefon má mít fyzické rozměry 158 × 69 × 8,1 mm, v místě duálního fotoaparátu s rozlišením 12 + 12 Mpx se má jeho tloušťka rozšířit na 9,8 mm. Xperia 20 bude telefon střední třídy, solidní výkon zajistí čipset Qualcomm Snapdragon 710 ve spolupráci se 4 nebo 6 GB RAM, vnitřní úložiště bude nabízeno v kapacitách 64 a 128 GB.

xperia 20

Výše uvedené specifikace mají platit pro Xperii 20 určenou pro japonský trh, nepochybujeme však, že se dočkáme globální varianty s patrně stejnými parametry. Jako nejpravděpodobnější se jeví premiéra na zářijovém veletrhu IFA.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Neměla byt včera představena Xperia 1v o které se nedávno psalo? Nakonec se to nekoná, či co?

  2. Další ultranudle doufám že prodeje budou velký jako u tý drahý ultranudle když je tenhle poměr stran tak úžasný :D vy mě fakt dostáváte nudlofilové :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).