Icebreaker: Dokážete vysekat všechny Vikingy z ledových kostek? (tip na hru)

Icebreaker: A Viking Voyage je nová hra od vývojářů ze studia Nitrome, o které si rozhodně stojí za to napsat. Kombinuje v sobě herní principy několika osvědčených titulů, ale přidává i špetku vlastní originality. Vaším úkolem je zachraňovat nebohé Vikingy, kteří se ocitli na špatně dostupné místě, nebo v horším případě zamrzli přímo do kusu ledu.

Správným porcováním ledu, které provedete tahem prstu po displeji, dáte jednotlivé ledové bloky do pohybu, ideálně pak v tom směru, abyste Vikinga mohli zachránit. Hra nabízí celkem 140 rozmanitých úrovní rozdělených do několika odlišných světů. Já jsem se do hraní pustil před víkendem a zatím mám dohranou necelou polovinu. První svět je jednoduchý a pouze „na zahřátí“, v druhém už jsou levely mnohem zapeklitější a jejich správné vyřešení vám občas nějaký ten čas zabere. Kromě Vikingů budete časem muset začít zachraňovat i horské kozy a objeví se i několik nepřátel, lepivý sliz a další překážky. Potěší také příjemný hudební doprovod a povedené zvukové efekty – schválně si zkuste prstem švihnout přes některého Vikinga :-).

Icebreaker je příjemnou oddychovkou, která vás zabaví na dlouhou dobu. A abyste se při řešení jednotlivých úrovní nezačali nudit, čas od času vám tvůrci hraní spestří soubojem s hlavním bossem. Pro Android je hra k dispozici za 49 Kč, pro iOS pak za necelých 40 Kč.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *