Domů » Články » Huramobil.cz radí, jak pořídit screenshot na telefonu

Huramobil.cz radí, jak pořídit screenshot na telefonu

Zajímavost na internetu, super obrázek, vtipná konverzace nebo nejvyšší skóre ve hře. Nezáleží na tom, co to je, ale vy si to potřebujete rychle vyfotit, a jak na to? Stačí jednoduchý screenshot obrazovky! Každý výrobce telefonů, má ale jiný způsob, jak to udělat. Internetový obchod Huramobil.cz pro vás sestavil rychlý a přehledný návod, jak screenshot udělat. Víte, že podobné tipy vám Huramobil.cz přináší také na Facebooku a na Youtube.com kanálu?

smartphones

ACERSnímek obrazovky uděláte jednoduchým dvojklikem. Stačí zároveň podržet tlačítko vypnutí (power) + tlačítko pro snížení hlasitosti (dolní).

APPLE iPHONE: Obrazovku vyfotíte, když současně podržíte tlačítko pro zamykání mobilu + hlavní tlačítko (domů). Snímek naleznete v galerii telefonu.

BLACKBERRYStiskněte zároveň klávesy pro zvýšení a snížení hlasitosti.

HUAWEISnímek obrazovky u mobilních telefonů Huawei uděláte opět jednoduchým dvojklikem. Stačí zároveň podržet tlačítko vypnutí (power) + tlačítko pro snížení hlasitosti (dolní).

LENOVOOpět nejčastější možnost u mobilů s Androidem, jak udělat snímek obrazovky. Stačí zároveň podržet tlačítko vypnutí (power) + tlačítko pro snížení hlasitosti (dolní).

LGNa mobilním telefonu LG uděláte screenshot stisknutím tlačítka dolů + tlačítka vypnutí (power), obrázek najdete v galerii telefonu.

MICROSOFT LUMIAOpět stačí jednoduchý dvojklik, tentokrát screenshot obrazovky uděláte pomocí stisknutí tlačítka vypnutí (power) + tlačítko pro zvýšení hlasitosti (horní) nebo současně stikněte tlačítko start + vypnutí (power).

SAMSUNGU mobilních telefonů Samsung fotku obrazovky uděláte jednoduchým dvojklikem jako u iPhonu. Stačí zároveň podržet tlačítko pro zamykání mobilu + hlavní tlačítko (domů). Obrazovka problikne a udělá typický zvuk pro focení, tak poznáte, že se fotka vytvořila. Snímek obrazovky naleznete v galerii, kde s ním můžete dále pracovat.

SONY XPERIASony má opravdu jedinečný a trochu zdlouhavý způsob. Stačí jen přidržet tlačítko pro vypnutí/zapnutí, dokud se neobjeví okno s nabídkou, zde vyberete možnost: screenshot obrazovky.

Nenašli jste svůj telefon v našem seznamu? Řiďte se vaším operačním systémem, který máte v telefonu. Pokud máte Android 4 a novější zkuste kombinaci těchto tlačítek:

  • tlačítko vypnutí + zvýšení hlasitosti
  • tlačítko vypnutí + hlavní tlačítko (domů)
  • hlavní tlačítko (domů) + tlačítko pro přehled aplikací
  • hlavní tlačítko (domů) + tlačítko zpět

Pokud máte Android starší a screenshot se vám nedaří udělat, stačí si stáhnout jednoduchou aplikaci, která fotku obrazovky udělá. Stáhnout si ji můžete na Google Play.

Screenshot Pro
Screenshot Pro
Cena: zdarma
Snímek obrazovky
Snímek obrazovky
Autor: Icondice
Cena: zdarma

Znáte Huramobil.cz?

Huramobil.cz je specialista na mobilní telefony z české distribuce a příslušenství již od roku 1997. Víte, proč je Huramobil.cz tak úspěšný na českém trhu? Klíčovým prvkem je individuální péče a následná spokojenost každého zákazníka. Díky tomu se Huramobil.cz umístil mezi finalisty v ceně kvality v prestižní soutěži ShopRoku 2015 pořádané portálem Heuréka. Na vlastním skladě disponuje zásobami v počtu cca 20 000 kusů.

logo_huramobil

Můžete si být tedy jisti, že zboží, které je právě skladem a objednáte jej do 17:00 Vám bude doručeno následující pracovní den a díky tomu je průměrná doba dodání zboží k zákazníkovi neuvěřitelných 1,8 dne. Nevěříte? Podívejte se na podrobné statistiky z nezávislého porovnávače Heuréka.cz. Huramobil.cz by doporučilo 99% zákazníků svým známým. Budete i vy mezi nimi?

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.