Domů » Bleskovky » Humble Bundle #7 pro Android: 6 her za cenu, jakou si sami zvolíte

Humble Bundle #7 pro Android: 6 her za cenu, jakou si sami zvolíte

Populární projekt The Humble Bundle nabízí uživatelům balíčky různých her za cenu, jakou si sami určí. V minulosti se zde objevila celá řada kvalitních indie titulů pro Windows, Mac & Linux, a nyní jsme se dočkali v pořadí již sedmé nabídky, ve které si můžete výhodně pořídit herní tituly pro zařízení s Androidem. V balíčku jsou nabízeny hry Heroes of Loot, The Tiny Bang Story a Color Zen Premium. Pokud za tituly zaplatíte více než je průměrná cena od všech zájemců (aktuálně je to 4,06 USD), získáte navíc zdarma tituly Kingdom Rush Frontiers, Sorcery! a Hron. 

V případě, že byste si jednotlivé tituly kupovali samostatně, zaplatíte za ně dohromady přes 41 USD. Částku, kterou zaplatíte, navíc můžete rozdělit mezi vývojáře, autory projektu The Humbe Bundle a přispět můžete také na charitu. Platit můžete kreditní kartou, PayPalem nebo skrze Google Checkout.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).