Humble Bundle #7 pro Android: 6 her za cenu, jakou si sami zvolíte

Populární projekt The Humble Bundle nabízí uživatelům balíčky různých her za cenu, jakou si sami určí. V minulosti se zde objevila celá řada kvalitních indie titulů pro Windows, Mac & Linux, a nyní jsme se dočkali v pořadí již sedmé nabídky, ve které si můžete výhodně pořídit herní tituly pro zařízení s Androidem. V balíčku jsou nabízeny hry Heroes of Loot, The Tiny Bang Story a Color Zen Premium. Pokud za tituly zaplatíte více než je průměrná cena od všech zájemců (aktuálně je to 4,06 USD), získáte navíc zdarma tituly Kingdom Rush Frontiers, Sorcery! a Hron. 

V případě, že byste si jednotlivé tituly kupovali samostatně, zaplatíte za ně dohromady přes 41 USD. Částku, kterou zaplatíte, navíc můžete rozdělit mezi vývojáře, autory projektu The Humbe Bundle a přispět můžete také na charitu. Platit můžete kreditní kartou, PayPalem nebo skrze Google Checkout.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *