Humble Bundle #5 pro Android je tu: 6 her za cenu, jakou si sami zvolíte

Populární projekt The Humble Bundle nabízí uživatelům balíčky různých her za cenu, jakou si sami určí. V minulosti se zde objevila celá řada kvalitních indie titulů pro Windows i Mac a nyní jsme se dočkali v pořadí již páté nabídky, ve které si jednotlivé tituly můžete najednou pořídit pro Windows, Mac, Linux a především pro Android. V balíčku jsou nabízeny hry Beat Hazard Ultra, Dynamite Jack, Solar 2 a Nightsky HD. Pokud za hry zaplatíte více než je průměrná cena od všech zájemců (aktuálně je to 6,08 USD), získáte navíc zdarma tituly Dungeon Defenders and Super Hexagon + soundracky ve formátu FLAC a MP3.

 

V případě, že byste si jednotlivé tituly kupovali samostatně, zaplatíte za ně dohromady přes 110 USD. Částku, kterou zaplatíte, navíc můžete rozdělit mezi vývojáře, autory projektu The Humbe Bundle a přispět můžete také na charitu. Platit můžete přes PayPal nebo Google Checkout.

Humble Bundle with Android 5
Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku