Sledujte nás na YouTube

Huawei SnapTo představen: Na mušku si bere Moto G

Huawei oficiálně odhalil nový přírůstek do svého portfolia smartphonů v podobě modelu s označením SnapTo. Jedná se o přímého konkurenta pro populární levnou Motorolu Moto G a shodně tak nabídne pětipalcový displej s rozlišením 720 x 1280 px doplněný o čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400. Tomu sekunduje 1GB operační paměť a pro uživatelská data je připraveno interní úložiště s kapacitou 8 GB rozšířitelné o paměťové karty microSD.

 

Oproti Motorole Huawei strádá v oblasti rozlišení fotoaparátu, které činí pět megapixelů. Na přední straně poté naleznete ještě 2Mpx snímač. Přísun energie má na starost baterie s kapacitou 2200 mAh a potěší také podpora LTE. Operačním systémem se stal Android 4.4 doplněný o nadstavbu EmotionUI 2.3, o aktualizaci na Lollipop ale nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné informace. Zařízení vstoupí na americký trh již 17. dubna, nad dostupností v Evropě však visí otazník.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Jeden komentář

  1. pedes (neregistrovaný)

    Zajímavý model střední třídy. Osobně se také těším na představení P8 v Londýně.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *