Domů » Bleskovky » Huawei si v novém videu utahuje z Applu a láká na chystaný Mate 10

Huawei si v novém videu utahuje z Applu a láká na chystaný Mate 10

Před pár dny čínská společnost Huawei na svém facebookovém profilu zveřejnila posměšné video, ve kterém se figurující iPhone X marně snaží identifikovat tvář. Je to zřejmě parodie na chybu, která vznikla při představení iPhonu X, kdy Craig Federighi neúspěšně zkoušel odemknout telefon za pomoci Face ID. Apple chybu zdůvodnil předchozí manipulací s telefony, ale to čínskému výrobci nezabránilo ve využití situace.

Huawei na konci videa přidává hashtag #TheRealAIPhone a datum 16. října, kdy dojde v Mnichově k představení modelu Mate 10, který bude pohánět nedávno představený Kirin 970. Právě tento chipset obsahuje speciální komponent, který se bude starat o umělou inteligenci, která by se měla vyrovnat konkurenci, jako je právě Apple a Samsung.

V odkazu níže je video, ve kterém si Huawei utahuje z  iPhone X:

Let's face it, facial recognition isn't for everyone.Unlock the future with #TheRealAIPhone. 16.10.2017

Zveřejnil(a) Huawei Mobile dne Pátek 15. září 2017

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

3 komentářů

  1. Porad lepsi aby mel obcas telefon problem me poznat nez aby jej mohl odemknout kdejaky mamlas s moji fotkou z fcb…

    • To je ale problem samsungu a nie huaweiu.

    • To je problem android vyrobcu obecne. Stejne tak jako zazracna funkce Force Touch od Huawei, se kterou sice prisel prvni ale tak nejak ji zapomnel implementovat do systemu takze az na par vychozich app nesla nikde pouzit.

      Ovsem to je proste Huawei, technicke parametry ma ja telefon za 50 klacku, realne vyuziti jak smartphone z aliexpresu za dva litry.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).