Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Huawei se stává partnerem českého národního hokejového týmu

Huawei se stává partnerem českého národního hokejového týmu

Společnost Huawei a Český svaz ledního hokeje před několika dny oznámily navázání spolupráce v nadcházející důležité reprezentační sezoně. Huawei se stává oficiálním partnerem českého národního hokejového týmu v roce, jehož vrcholem bude mistrovství světa pořádané v květnu v Praze a Ostravě. Partnerství bylo symbolicky zpečetěno předáním nové podoby reprezentačního dresu Vladimírem Růžičkou do rukou ředitele terminálové divize Huawei pro ČR – Tonyho Ronga. Tímto krokem značka výrazně posiluje sponzorské aktivity na tuzemském trhu.

„V Huawei děláme již 11 let maximum pro to, abychom byli českým zákazníkům co nejblíže. Jejich potřeby, preference a vášně pro nás představují kontinuální inspiraci při realizaci našich obchodních i marketingových cílů. A jednou z vůbec největších společných vášní Čechů je bezesporu krásný sport zvaný lední hokej. Z tohoto důvodu jsme nesmírně hrdí, že můžeme z titulu oficiálního sponzora českého národního týmu tuto vášeň podpořit, a to zejména v roce, kdy do srdce Evropy opět zamíří největší hokejový svátek,“  komentuje nově uzavřené partnerství s českou hokejovou reprezenací Tony Rong, Terminal Director Huawei Technologies Česká republika.

Spojení marketingu značky Huawei s ledním hokejem není novinkou. Ve své minulé kampani značka Huawei spojila své jméno s legendou českého hokeje, Jaromírem Jágrem. Spolupráce s ním probíhá od října roku 2013.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. bigt (neregistrovaný)

  Růžička se tváří vyloženě šťastně, co mu to předávají za křáp :-D

  • bauer (neregistrovaný)

   Tak Růža s nikdy neuměl moc ksichtit a usmívat, tohle je na něj ještě dobrý. Vypadá spokojeně :-D Co to je za mobil? Ascend Mate 7? :)

 2. Kolousek001 (neregistrovaný)

  Přestávám sledovat český hokej.

 3. Mirek (neregistrovaný)

  Jenom dobre… Cim vic ruzni sportovci dostanou od privatnich firem, tim min budou tahat ze statni kasy (se zavadejicim argumentem, ze na to maji narok protoze reprezentuji stat – no obvykle to skonci jako velky predrazeny tunel).

  Jsem androidista, ale kdyby se treba Apple rozhodl sponzorovat ruzne ceske hokejisty/fotbalisty/lyzare atd. tak bych byl jen rad (ne, ze by to hrozilo – pro Apple jsme naprosto bezvyznamni).

  Clovek, ktery rika, ze kvuli partnerstvi Huawei prestane sledovat hokej je uz opravdu mimo…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel