Domů » Bleskovky » Huawei P40 Pro nabídne špičkový fotoaparát. Podívejte se na první snímky

Huawei P40 Pro nabídne špičkový fotoaparát. Podívejte se na první snímky

Už jen pár dní nás dělí od online představení modelové řady P40 od Huawei. Na čínské sociální sítí Weibo se před několika hodinami objevily snímky, které naznačují, že se máme opět na co těšit. Alespoň co se výsledků fotoaparátů týče. Prvních fotografie jsou za denního světla a mají skvělé detaily, kontrast i barvy, i když není vyloučeno, že neprošly nějakou dodatečnou úpravou. Nedočkali jsme se zatím nočních fotek, ale od Huawei nečekáme nic jiného než skvělé výsledky i s minimem světla.

Fotografie pocházejí z modelu Huawei P40 Pro Premium; poslední snímek psa byl vyfocen s pomocí 10× zoomu, který následně prošel ořezem. Detaily jsou i přes velké přiblížení velmi dobré a je dokonce vidět jednotlivé chlupy domácího mazlíčka. Mezi snímky je i histogram, který nám dává informace o hlavním snímači. Ten bude produkovat 12Mpx snímky a bude mít 27mm ohniskovou vzdálenost.

Zoom by měl být jedno z hlavních lákadel fotoaparátů modelu Huawei P40 Premium, který bude pravou vlajkovou lodí čínského výrobce. V periskopu bychom měli najít dokonce dvě zrcadla a tento modul bude zabírat dost prostoru.

Představení všech novinek je naplánováno na 26. března a kvůli koronaviru bude probíhat online. O vlajkových lodích víme již téměř vše a žádné velké překvapení nás tedy zřejmě nečeká.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
51 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments