Domů » Bleskovky » Huawei P40 Pro nabídne špičkový fotoaparát. Podívejte se na první snímky

Huawei P40 Pro nabídne špičkový fotoaparát. Podívejte se na první snímky

Už jen pár dní nás dělí od online představení modelové řady P40 od Huawei. Na čínské sociální sítí Weibo se před několika hodinami objevily snímky, které naznačují, že se máme opět na co těšit. Alespoň co se výsledků fotoaparátů týče. Prvních fotografie jsou za denního světla a mají skvělé detaily, kontrast i barvy, i když není vyloučeno, že neprošly nějakou dodatečnou úpravou. Nedočkali jsme se zatím nočních fotek, ale od Huawei nečekáme nic jiného než skvělé výsledky i s minimem světla.

Fotografie pocházejí z modelu Huawei P40 Pro Premium; poslední snímek psa byl vyfocen s pomocí 10× zoomu, který následně prošel ořezem. Detaily jsou i přes velké přiblížení velmi dobré a je dokonce vidět jednotlivé chlupy domácího mazlíčka. Mezi snímky je i histogram, který nám dává informace o hlavním snímači. Ten bude produkovat 12Mpx snímky a bude mít 27mm ohniskovou vzdálenost.

Zoom by měl být jedno z hlavních lákadel fotoaparátů modelu Huawei P40 Premium, který bude pravou vlajkovou lodí čínského výrobce. V periskopu bychom měli najít dokonce dvě zrcadla a tento modul bude zabírat dost prostoru.

Představení všech novinek je naplánováno na 26. března a kvůli koronaviru bude probíhat online. O vlajkových lodích víme již téměř vše a žádné velké překvapení nás tedy zřejmě nečeká.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Peťa
Anonym
Peťa
Offline

Huawei moc nemusím, ale fotoaparát jistě bude slušný! Jen mě štve, že pokud chcete top fotoaparát, musíte mít u své vlajkové lodi koncovku Ultra, Pro, Premium, nebo SuperTurboMax a s tím spojené vždy jedno z největších pádel, co je na trhu :/ Kdyby např. vkládali stejný fotomodul, který se nachází v S20 Ultra do klasické „malé“ S20 (i přes cenu větší tloušťky) , tak bych po tom hmátnul hned, ale u nejmenšího modelu je rozumnější vybrat si rok starou S10 za menší peníze protože, tak obrovské rozdíly tam prostě nejsou.. To samé bude i zde u Huawei. Nejlepší foťák bude… Číst vice »

Peťa
Anonym
Peťa
Offline

Tady tento přístup výrobců mě docela štve!

xzeit
Uživatel
xzeit
Offline

Právě asi nejde jen o tloušťku. Ty fotomoduly se musí někam nacpat a model P40 Premium bude lopata nejspíš také kvůli tomuto. Navíc údajně 5500 mAh. Přenos budu kvůli situaci okolo covidu sledovat z pohodlí domova. Škoda Google služeb. Nezrobíš nic.

QWERTZ
Anonym
QWERTZ
Offline

A kde jinde bys to sledoval? Jako spravne ovce byste se sesli v ohradce a bekali nekde v hospode? :-D

xzeit
Uživatel
xzeit
Offline

No nejspíš nikde, kdybych byl v práci. Nejspíš bych se tam k tomu nedostal.

Tomtom
Anonym
Tomtom
Offline

Samsung by se mohl učit….