Domů » Bleskovky » Huawei otevřelo zákaznické centrum. Najdete jej v Praze na Národní třídě

Huawei otevřelo zákaznické centrum. Najdete jej v Praze na Národní třídě

Společnost Huawei, dnes na Národní třídě v Praze první zákaznické centrum v České republice. V souvislosti s firemní strategií zkvalitňování služeb zákazníkům otevírá Huawei obdobná centra po celé Evropě. Zákaznické centrum Huawei nabízí kromě odborných konzultací a možnosti vyzkoušení většiny dostupných zařízení také prodej a servis smartphonů i řadu dalších služeb. Zákaznické centrum vzniklo v prostorách obchodního centra Quadrio v Praze na Národní třídě otevřené je sedm dní v týdnu až do 21:00.

Návštěvníci si mohou na místě prohlédnout a vyzkoušet téměř kompletní sortiment zařízení Huawei, od smartphonů, včetně nejnovějších vlajkových modelů Huawei P10, P10 Plus, přes chytré hodinky a tablety, až po příslušenství Huawei. Všechna zařízení si mohou zákazníci na místě rovněž zakoupit, mohou využít také kvalitního servisu zařízení nebo využít možnost konzultace s odborným personálem.

Služby zákaznického centra:

 • prodej smartphonů, chytrých hodinek (wearables) a tabletů i s možností splátek
 • servis smartphonů (výměna displeje, přehrání softwaru, záloha kontaktů, výměna baterie, aktualizace a rollback softwaru) s možností zápůjční náhradního modelu během servisu
 • odborné konzultace
 • pojištění zařízení
 • prodej příslušenství, včetně lepených skel
 • gravírovací služby pro personalizaci smartphonu

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

11 komentářů

 1. Už tam hodinky huawei watch 2 mají vystavené či rovnou ke koupi? Mají je tam hezky na obrázku ale, už dva měsíce jsou oznámeny a nikde nic. Jinak palec nahoru t a to firmy se zvedá a já vážně přemýšlím že s mobilama půjdu od Sony k huawei.

  • Android Wear není dostupný pro CZ trh.

   • Co to plácáš? Možná rak bepodporuje češtinu, slevy pro cz je samozřejmě android wear dostupný, ať už wear 1.5 či 2.0….

   • Sorry za překlepy, píši na maličkem telefonu. TAK, NEPODPORUJE, ALE..

   • Ach jo…. Ne, Google neuvedl Wear na náš trh. Tak jako např. ChromeOS nebo Pixely, atd… Over.

   • Snad záleží na tom zda se tu dané zařízení s daným systémem prodává a ne jestli tu bylo oficiálně oznámeno. Zákazníky záleží, jestli si daný produkt mohou koupit a to v tomto případě mohou. Over… Pic…

 2. „Společnost Huawei, dnes na Národní třídě v Praze první zákaznické centrum v České republice.“

  Páni redaktoři – prosím pište česky!

 3. Žeby konečně konec nadvlády nekvalitního servisu Britex pro telefony Huawei? Necháme se překvapit.

 4. Technické vědomosti centra nemohu označit jinak než jako velmi bídné. Na můj dotaz – jak zapnout akustické hlášení zmeškaných hovorů byla jediná odpověď “ krčení rameny a doporučení to musíte sám nějak zkusit“!!!
  Takovou bídu jsem u jiných výrobců nezažil!!!
  Jenom prodávat to není problém, ale umět poradit na to je potřeba odborníka a ten v pražském centrum chybí!!!

 5. Dobrý den, lze u Vás koupit Huawei Quick Charge Power Bank ?
  Děkuji, Babůrek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).