Domů » Bleskovky » Huawei Mate 30 Pro se odhaluje na nových obrázcích

Huawei Mate 30 Pro se odhaluje na nových obrázcích

Společnost Huawei si s premiérou podzimních vlajkových smartphonů pospíší, oproti minulým letům pravděpodobně řadu Mate 30 představí už v polovině září. Jak bude vypadat vrcholový model Mate 30 Pro, odhalil v tomto týdnu oficiálně vypadající render, který posloužil designerovi 9TechEleven k vytvoření vlastní sady obrázků.

huawei mate 30 pro 1

Designer si vytvořil vlastní barevné kombinace, přičemž se inspiroval minulými modely Huawei a patrně také faktem, že nová verze prostředí EMUI 10 bude využívat Morandiho barevného schématu. Dá se tedy předpokládat, že Mate 30 ve skutečnosti dorazí v jiných barvách, ovšem tvaru a rozmístění prvků (zejména velkému kruhovému fotoaparátu se čtyřmi čočkami) patrně můžeme věřit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
xzeit
Uživatel
xzeit

Čtverec by se mi líbil více, ale o vzhled mi příliš nikdy nešlo. Jsem zvědavý, co Mate 30 pro nabídne. Vidím to na záda konkurenci.

Tomáš
Anonym
Tomáš

Škoda software, který Huawei dodnes neumí. Proto šel Mate 20 Pro po týdnu z domu. Snesu hodně, ale ne EMUI, což je velice špatná kopie několika nadstaveb.

xzeit
Uživatel
xzeit

S čím jsi měl přesně problém?

uni
Uživatel
uni

“ velice špatná kopie několika nadstaveb.“, je to kočkopes bez vlastní idee.

Tomáš
Anonym
Tomáš

V první řadě nechodily notifikace, i když jsem každou jednotlivou aplikaci nastavil tak jak má být. Prostě se nic nedělo. Notifikace přišla někdy po hodině, někdy až když jsem rozsvítil displej, někdy až při otevření dané aplikace. Už jen fakt, že musím vůbec něco nastavovat je šílenost. Dále to bylo nesmyslné rozmístění voleb v nastavení, naprosto dementní Always On, atd… Po HW stránce super telefon, ale SW to totálně zabil. Zajímavé je, že jsem četl, že některým notifikace chodí bez jakéhokoliv zásahu do nastavení, někteří mají problémy jaké jsem měl já. Každopádně teď frčím na S10, One UI je pro… Číst vice »

xzeit
Uživatel
xzeit

Uni: 😂. No jasně. Že si některé prvky propůjčil, ještě neznamená, že špatně. Já se ptám na to, co přesně. Ať vím. Díky.

xzeit
Uživatel
xzeit

Tomáš: právě zrovna ty notifikace chodí. Taky jsem nic neupravoval. Promakanejsi AOD bude.

uni
Uživatel
uni

xzeit: Nechodí. Protože pošahaná správa paměti made by H+H (Xiaomi). Resp. nechodí out of box. Fail.

JoeBlack
Uživatel
JoeBlack

To není správa paměti … to je správa baterie a běžících procesů …

uni
Uživatel
uni

Pravda, pardon.

xzeit
Uživatel
xzeit

Uni: bohužel. Out of box co se procesů a baterie týče jedu už od samého začátku. Cajk. Tak si říkám, kdoví, kde je zakopaný pes.

uni
Uživatel
uni

xzeit: V Huawei, to se ví obecně min. mezi vývojáři:) Uživatelé pravda často mylně pak spílají vývojářům…

Tomáš
Anonym
Tomáš

AOD bude lepší…. v roce 2019. Bravo. SW stránka je u Huawei šitá horkou jehlou a já potřebuju bezproblémový chod. To mi Huawei nenabídne.

xzeit
Uživatel
xzeit

Uni: no jasně. Řekni mi ještě tu o karkulce. Nějaká chyba mohla být v nějakém vydání FW možná. V nějaké verzi dejme tomu. Tím to ale končí.

xzeit
Uživatel
xzeit

AOD mi zobrazuje notifikace třetích stran. Hlubší nastavení bude v EMUI 10. Samsungu trvalo rok, než uměl notifikace třetích stran. (měl jsem tehda S7 a rok jsem čekal). Mnozí ostatní výrobci AOD ani neumí a někteří ani nebudou umět ani v roce 2020. Tak Samsung je jediný výrobce, do kterého bych sám šel,ovšem měl jsem chvíli S10plus a že bych si z toho sednul na zadek…jo,promakali to. Něco tam je jinak. Něco hůře, něco lépe. Líbí se mi EMUI, ale taky One UI. Něco bych si z One UI půjčil do EMUI a naopak. Snad to co by se hodilo… Číst vice »

uni
Uživatel
uni

xzeit: Nope. Je to koncepční fail.

xzeit
Uživatel
xzeit

Uni:to těžko. Týkalo by se to všech přístrojů.

uni
Uživatel
uni

xzeit: V podstatě je. Ale nějakou roli bezesporu hraje i daná aplikace, jaké procesy na pozadí má a nakolik je uzná nesmysl od Huawei, že mají oprávnění na běh na pozadí->notifikaci. Typická potíž u Stravy.

xzeit
Uživatel
xzeit

Používám sportstracker a žádný problém. Vyzkouším tu stravu.

Tomáš
Anonym
Tomáš

Mě ale nezajímá co Samsung uměl kdysi nebo co kdo měl dříve. Mě jde o to co kdo umí teď a tam Huawei zaostává na plné čáře. Naštěstí se na vše dokážu dívat normálním pohledem, nikoliv ovčím. Jsem zákázník a ne otrok. Pro mě osobně má gesta nejlépe funkční iOS.

xzeit
Uživatel
xzeit

Tomáš: no to já jsem taky zákazník a dokážu to objektivně zhodnotit. Zvlášť když mám zkušenost s nejnovějším modelem řady S, byť jen krátce a říkám, že každý má své pro a proti. Po SW stránce ale není nic vyloženě špatně. Nevím, kdy jsi měl mate 20 pro a s jakým FW, ale od svého počátku toho dost vylepšili aktualizací na EMUI 9.1.

Tomáš
Anonym
Tomáš

Ne, ty tady hájíš Huawei jako ovce. Proto nemá smysl se s tebou o tom bavit. Na tyhle nesmysly nejsem vhodný diskutér. To ať si užijí ti, kteří se v té žumpě vyžívají. Hezký den.

red98
Uživatel
red98

Pribali huawei k telefonu ako bonus „hulk display“ ako to bolo v pripade mate 20 pro ??? A potom cmar zas modifikuje vlakno na huafan.cz ???

Dealler
Uživatel
Dealler

Tomáš: To je težký vysvětlovat, zákazníci Huawei vidí designově hezkej telefon s poměrně dobrou cenovkou a tu přidanou hodnotu už neřeší. Tu má momentálně největší Apple, ale zase ten jejich hardware začíná bejt podprůměrnej. Myslím, že by jim teď Samsung ve spolupráci s Microsoftem mohl trochu šlápnou do úsměvu.

xzeit
Uživatel
xzeit

Tomáš : jsi směšný.
Uni: vyzkoušel jsem tu tvoji stravu, ale zapomněl jsi mi napsat, co to má jakože dělat za problém? Díky.
Red98: zelený displej jsem zrovna chytil. Ano, můžeme se bavit o failech, který měl snad každý výrobce. Samsung tsky vadné displeje a vybuchujici Note. Apple šasi z papíru. Atd.
Vyřešeno. A to je hlavní.

Ondra: ne jen designově, ale také funkčně.
Sasmung do úsměvu? Mohl. Ale ještě by to chtělo trošku šlápnout na plyn. Přijde Mate 30 pro a Samsung to bude mít zas těžké. Ne počtem prodejů, ale technologicky.

uni
Uživatel
uni

xzeit: Klasika jako u jakékoli obdobné aplikace, přerušení záznamu aktivity / polohy na pozadí při stand by režimu. O téma víš obdivuhodně málo….

xzeit
Uživatel
xzeit

Uni: aha. Já vím o téma málo, ale ty úplné h. Nic se neprerusilo a trasa se zaznamenala. Tskze co tam máš dal za pohádky? Uni, ty vycházíš fakt jen z papíru kdo co napsal. Nikoliv z praxe.

uni
Uživatel
uni

xzeit: facepalm

xzeit
Uživatel
xzeit

Uni: ano, nemáš k tomu co napsat. Nic se neprerusilo. Nikdy. Sntd. pouzivam sportstracker. Včera jsem skousel stravu a budu ji teda ještě testovat 😁.

Hasak
Anonym
Hasak

Huawei ma znatelny technologicky posun. Tak to ma byt a ne ze pridame k vlajkovce SPen, udelaji party pro novinare jak je to super a pak hodi premrstenou cenovku.

_qam_
Uživatel
_qam_

Kde nebo v čem je ten posun?

Dealler
Uživatel
Dealler

V ničem, akorát potřebuje obhájit svojí čínu, kterou vlastní. Note je pro mě po hodně dlouhý době telefon, kterej sem v krámě držel v ruce a fakt si řekl, že ho chci.