Sledujte nás na YouTube

Huawei Mate 10 dostane duální fotoaparát značky Leica, podívejte se na oficiální video

Čínská společnost Huawei před několika dny rozeslala pozvánku na premiéru chystaného Huawei Mate 10. Chytrý telefon, který by měl dostat špičkovou výbavu, světlo světa spatří 16. října. Ale už nyní se na YouTube objevilo video, které představuje fotoaparát nadcházející vlajkové lodi.

Video je v němčině, protože ho zveřejnila německá divize Huawei Mobile Germany. V krátkém spotu Huawei ukazuje smartphone s duálním fotoaparátem značky Leica. Parametry fotoaparátu by měly být stejné jako u předchůdce Mate 9. I přesto se předpokládá, že výrobce provedl nějaká vylepšení, aby posunul kvalitu obrazu na vyšší úroveň. Černobílá čočka s rozlišením 20 megapixelů bude zabírat detaily a světlo. Druhá čočka s rozlišením 12 megapixelů bude snímat klasický RGB obraz.

Huawei Mate 10 bude mít 6“ Quad HD EntireView displej a osmijádrový procesor HiSilicon Kirin 970. Do prodeje se dostane zřejmě krátce po oficiálním představení.

Michaela Brázdilová

Jeden komentář

  1. Huawei vymysli marketingove saskarny s dualnim “znackovym” fotoaparatem, pritom je kazdy rok LG kvalitou fotek strci do kapsy pouze svym primarnim fotakem. A to ma LG jeste v zaloze druhy wide-angle…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *