Domů » Bleskovky » Huawei Mate 10 dostane duální fotoaparát značky Leica, podívejte se na oficiální video

Huawei Mate 10 dostane duální fotoaparát značky Leica, podívejte se na oficiální video

Čínská společnost Huawei před několika dny rozeslala pozvánku na premiéru chystaného Huawei Mate 10. Chytrý telefon, který by měl dostat špičkovou výbavu, světlo světa spatří 16. října. Ale už nyní se na YouTube objevilo video, které představuje fotoaparát nadcházející vlajkové lodi.

Video je v němčině, protože ho zveřejnila německá divize Huawei Mobile Germany. V krátkém spotu Huawei ukazuje smartphone s duálním fotoaparátem značky Leica. Parametry fotoaparátu by měly být stejné jako u předchůdce Mate 9. I přesto se předpokládá, že výrobce provedl nějaká vylepšení, aby posunul kvalitu obrazu na vyšší úroveň. Černobílá čočka s rozlišením 20 megapixelů bude zabírat detaily a světlo. Druhá čočka s rozlišením 12 megapixelů bude snímat klasický RGB obraz.

Huawei Mate 10 bude mít 6“ Quad HD EntireView displej a osmijádrový procesor HiSilicon Kirin 970. Do prodeje se dostane zřejmě krátce po oficiálním představení.

HUAWEI - Meet the device worth waiting for

Michaela Brázdilová

Diskuze k článku

  1. Huawei vymysli marketingove saskarny s dualnim „znackovym“ fotoaparatem, pritom je kazdy rok LG kvalitou fotek strci do kapsy pouze svym primarnim fotakem. A to ma LG jeste v zaloze druhy wide-angle…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).