Domů » Bleskovky » Huawei jde do safíru, Richard Yu ukázal vylepšený Ascend P7 se safírovým sklíčkem

Huawei jde do safíru, Richard Yu ukázal vylepšený Ascend P7 se safírovým sklíčkem

Richard Yu, výkonný ředitel společnosti Huawei v jednom z rozhovorů prozradil, že nynějším cílem firmy je vytvářet doslova šokující produkty. Toto tvrzení podpořil, když ze své kapsy vytáhl upravený model Ascend P7 (recenze), jehož displej chránilo safírové sklíčko. Během interview se Richard nebál vyzvat reportéra, aby vzal do ruky nůž a na vlastní kůži se přesvědčil o odolnosti použitého materiálu. Jelikož je běžně prodávaný Huawei Ascend P7 osazen IPS panelem, který kryje odolné sklo Gorilla Glass, mohlo by to naznačovat, že čínský výrobce vážně uvažuje o speciálně upravené edici.

 

Huawei v letošním roce disponuje relativně robustním portfoliem, které se má podle neoficiálních informací dále rozrůst o chystanou novinku Ascend D3. Jeho hlavní devizou se má stát precizní kovová konstrukce a biometrický snímač otisků. S oficiálním odhalením se počítá na letošním veletrhu IFA, kde nebude již tradičně chybět ani naše redakce.


Podívejte se, kde můžete tenkou žiletku Ascend P7 koupit za nejlepší cenu

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
P.J.Fry
Uživatel
P.J.Fry

Oceľ je nie dostatočne tvrdá a preto sklo nepoškriabe, je potreba niečo vyššej tvrdosti do kremeňa nahor (napr. korund a pod) tam už to sklo neobstojí ale to samozrejme na prezentácií nebude ukazovať…

Look (neregistrovaný)
Anonym
Look (neregistrovaný)

Jasne a takovy korundy a diamanty rozhodne patri do vsedni potreby cloveka … Clovece nebudte tak zaprdenej… Nechapu proc by mel ukazovat ze to poskrabe diamant kdyz ho 99% lidstva v kapse nema …

JaroB (neregistrovaný)
Anonym
JaroB (neregistrovaný)

stačí obyčajne zrnko piesku alebo prach …je všade okolo nás…a môžeš mať aj GG8…

efwfswd (neregistrovaný)
Anonym
efwfswd (neregistrovaný)

takže zase jako obvykle číňani jen kopírují ostatní jak se dalo čekat…