Domů » Bleskovky » Huawei chystá novou generaci chytrých hodinek. Na jaké novinky se můžeme těšit?

Huawei chystá novou generaci chytrých hodinek. Na jaké novinky se můžeme těšit?

Minulý rok společnost Huawei uvedla na trh chytré hodinky Huawei Watch 2, které se těšily slušnému úspěchu. V očekávání byly tedy hodinky Watch 3, kvůli kterým si podala firma patent na integrovaná Bluetooth sluchátka. Huawei však na svůj úspěch nakonec navazuje s novinkou Huawei Watch GT, o níž jsou už některé specifikace známy.

Huawei Watch GT
Ilustrační obrázek

Huawei Watch GT potěší zejména plavce, běžce a cestovatele

Nové hodinky společnosti Huawei budou vhodné pro sport a fitness, o čemž napovídají funkce jako měření srdečního tepu, vodotěsnost nebo virtuální trenér běhu. Tato funkce vznikla ve spolupráci s firmou Firstbeat. Hodinky budou zároveň k použití jako GPS či kompas, což ocení lidé, kteří rádi cestují či chodí na delší tůry do přírody. Krom sportu hodinky potěší i spáče. Funkce TrueSleep zkontroluje váš spánek pomocí speciálního monitoru. Huawei Watch GT budou mít 1,4″ AMOLED displej s rozlišením 454 x 454 pixelů o průměru 46,5 mm. Celková tloušťka zařízení má být 10,4 mm.

Huawei Watch GT vsadí na slušnou výdrž. Obsahovat budou baterii o kapacitě 410 mAh, což umožní intenzivní fungování na 14 dní. Se zapnutým režimem Always On Mode se výdržnost sníží na pouhý týden. Pokud uvedete do provozu GPS, tak výdrž opět spadne, a to na pouhých 20 hodin výdrže.

Čínská firma to se cvičením myslí vážně. Krom Huawei Watch GT chystá výrobce nový fitness náramek Huawei Terra s 0,95″ AMOLED obrazovkou. Samozřejmostí bude vodotěsnost, výdrž baterie na 14 dní aktivního využívání, monitor srdečního tepu a dokonce GPS.

Megapřehled: v říjnu nás čeká minimálně deset nových smartphonů

Evropské premiéry hodinek Huawei Watch GT bychom se měli dočkat 16. října v Londýně společně s odhalením supersmartphonu Huawei Mate 20 Pro. Na této akci nebude chybět ani naše redakce, abychom vám ihned po skončení mohli nabídnout první dojmy z představených novinek.

Radek Chlup

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments