Huawei Mate 20 Pro potěší velkou výdrží. Baterie bude mít víc než 4 000 mAh

Společnost Huawei se ve druhém letošním kvartále stala druhým největším výrobcem smartphonů na světě a tento status bude chtít potvrdit i v dalších čtvrtletích. Pomoci by měly zejména nové smartphony řady Mate 20, které budou představeny na podzim.

Vysoký výkon i výdrž

Huawei své novinky představí až po svých hlavních konkurentech, a tak na ně musí lákat už nyní, aby mu zákazníci neutekli ke konkurenci. První zveřejněná upoutávka vyzdvihuje kapacitu baterie.

Podle Huawei má být největší v historii řady Mate; rozhodně překoná 4 000 mAh u modelů Mate 10 Pro a P20 Pro; spekuluje se o 4 200 mAh. Těšit se také můžeme na zbrusu nový výkonný čipset Kirin 980, který bude údajně představen na zářijovém veletrhu IFA v Berlíně.

Huawei Mate 20 v AnTuTu: Kirin 980 zadupává do země veškerou konkurenci

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

  1. Jarda (neregistrovaný)

    To je fajn, na mobilu je baterka to hlavní. Teď jedu na kole na víkend bez nabíječky a věřím, že se bez ní obejdu do nedělního večera

  2. Hmm to je fakt bomba :D ale na 7″ je 4200 mAh DOST málo…

  3. Butterfli (neregistrovaný)

    Telefony toho moc nevydrží např ohnor 7x snadno škrábe a ohýbá se

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *