Domů » Bleskovky » Huawei Mate 20 Pro potěší velkou výdrží. Baterie bude mít víc než 4 000 mAh

Huawei Mate 20 Pro potěší velkou výdrží. Baterie bude mít víc než 4 000 mAh

Společnost Huawei se ve druhém letošním kvartále stala druhým největším výrobcem smartphonů na světě a tento status bude chtít potvrdit i v dalších čtvrtletích. Pomoci by měly zejména nové smartphony řady Mate 20, které budou představeny na podzim.

Vysoký výkon i výdrž

Huawei své novinky představí až po svých hlavních konkurentech, a tak na ně musí lákat už nyní, aby mu zákazníci neutekli ke konkurenci. První zveřejněná upoutávka vyzdvihuje kapacitu baterie.

Podle Huawei má být největší v historii řady Mate; rozhodně překoná 4 000 mAh u modelů Mate 10 Pro a P20 Pro; spekuluje se o 4 200 mAh. Těšit se také můžeme na zbrusu nový výkonný čipset Kirin 980, který bude údajně představen na zářijovém veletrhu IFA v Berlíně.

Huawei Mate 20 v AnTuTu: Kirin 980 zadupává do země veškerou konkurenci

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. To je fajn, na mobilu je baterka to hlavní. Teď jedu na kole na víkend bez nabíječky a věřím, že se bez ní obejdu do nedělního večera

  2. Hmm to je fakt bomba :D ale na 7″ je 4200 mAh DOST málo…

  3. Telefony toho moc nevydrží např ohnor 7x snadno škrábe a ohýbá se

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).