Domů » Bleskovky » Huawei Ascend P7 na nových fotografiích: Premiéra 7. května v Paříži

Huawei Ascend P7 na nových fotografiích: Premiéra 7. května v Paříži

Aktualizováno 4. dubna, 14:35

Máte pro vás sadu dalších fotografií chysaného Ascendu P7 od společnosti Huawei. Konečně se můžeme podívat také na to, jak bude vypadat boční hrana. Na té pravé kromě dvojtlačítka pro regulaci hlasitosti najdeme také vystouplou klávesu Power, slot na microSIM kartu a hned vedle pak slot na paměťovou kartu.

Je zajímavé, že v systémových informacích je uvedena hodnota 1 GB RAM a rozlišení pouze HD. Bude to zřejmě tím, že se jedná o prototyp, finální verze by totiž měla nabíze 2 GB operační paměti a Full HD panel.

  

Aktualizováno 1. dubna, 18:10

Na čínské sociální síti Weibo se objevila dvojice fotografií prototypu chystané novinky Huawei Ascend P7. Ta kromě hliníkového těla nabídne pětipalcový displej s Full HD rozlišením. Připomínáme, že oficiální premiéra je naplánována na 7. května v Paříži.


Prototyp modelu Ascend P7 na nových, nepříliš kvalitních fotografiích

Původní článek: Huawei Ascend P7: Premiéra 7. května v Paříži

Původně se očekávalo, že spoelečnost Huawei představí model Ascend P7 na tiskové konferenci, která se konala den před zahájením Mobile World Congressu v Barceloně. Tak se ale nestalo a do Barcelony Huawei přivezlo model Ascend G6, tablety MediaPad M1 a X1 či sportovní náramek. Podle německého serveru HuaweiBlog.de bychom se představení high-end modelu Ascend P7 měli dočkat 7. května, tisková konference by se měla konat v Paříži.


Huawei Ascend P7 na starších renderech

Vylepšený Ascend P7 (kódové označení Sophia) by měl nabídnout 5″ displej s Full HD rozlišením, 1,6GHz quad-core procesor (HiSilicon Balong 910), 2 GB RAM, 16GB interní úložiště a slot na microSDXC karty, 13Mpx fotoaparát a přední kamerku s nezvykle vysokým rozlišením 8 Mpx. Operační systém Android 4.4 doplní vlastní uživatelské prostředí, výbavu uzavře 2460mAh baterie, NFC, GPS, Bluetooth 4.0, Wi-Fi či podpora LTE sítí (pásma 800/1900/2100 a 2600 MHz).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

 1. lte (neregistrovaný)

  Pokud chybí podpora LTE 900 a 1800MHz, to je jako by LTE nepodporoval vůbec.

 2. Creyz (neregistrovaný)

  On ten Vodafone taky přejde na 800 :) To se nebojte :)

  • trx (neregistrovaný)

   Nepřejde, ale spíš doplní LTE 800, ale rychlé to nebude.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).