Domů » Bleskovky » Huawei a fotbalový klub Arsenal uzavřely globální partnerství, potrvá do konce sezóny 2015

Huawei a fotbalový klub Arsenal uzavřely globální partnerství, potrvá do konce sezóny 2015

Společnost Huawei známila uzavření nového partnerství s fotbalovým klubem Arsenal FC, v jehož rámci se telekomunikační specialista stane oficiálním partnerem severo-londýnského fotbalového klubu v oblasti chytrých telefonů. Huawei a Arsenal oznámily uzavření globálního partnerství, které potrvá do konce sezóny 2015/2016, v tréninkovém středisku Arsenalu v Colney v hrabství Hertfordshire. Slavnostního oznámení se zúčastnili i členové prvního týmu, například Aaron Ramsey, Lukas Podolski nebo Mesut Özil a přítomen byl i trenér Arsène Wenger. Fanouškům bylo partnerství oficiálně představeno na londýnském Emirates Stadium před zápasem Premier League s Fulhamem 18. ledna 2014. 


Na snímku Mesut Özil, Aaron Ramsey, Mark Mitchinson a Lukas Podolski

V rámci partnerství budou obě organizace spolupracovat na globální bázi a představitelé i hráči Arsenalu se budou účastnit komunikačních a reklamních aktivit Huawei ve Velké Británii i v zámoří.


Mark Mitchinson a Arsène Wenger

Součástí partnerství budou exkluzivní nabídky, obsah a reklamní aktivity během zápasů Arsenalu i markerting prostřednictvím digitálních platforem a sociálních sítí. Huawei rovněž získá přístup k rozsáhlé marketingové databázi Arsenalu a v přestávkách domácích zápasů bude pořádat soutěže pro návštěvníky Emirates Stadium.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).