Domů » Bleskovky » HTCmeetup: Setkání HTC se svými fanoušky pomalu finišuje, zapojte se také

HTCmeetup: Setkání HTC se svými fanoušky pomalu finišuje, zapojte se také

#HTCmeetup je koncept nepravidelných setkání fanoušků HTC se zástupci HTC v neformálním prostředí. Na akci budou k vyzkoušení dva kusy HTC One – ve stříbrné i černé variantě. V pořadí již desáté setkání se díky četným prosbám uskuteční v Liberci již tento čtvrtek 11. dubna. Následovat bude Ostrava a Oloumoc v datech 22. a 23. dubna. Předchozí setkání se konaly v Praze, Plzni a Brně při příležitosti fotbalových zápasů UEFA Europa League a v Bratislavě. Setkání#HTCmeetup dorazily také do dalších slovenských měst Nitra, Banská Bystrica, Košice a Žilina.

Díky limitovanému počtu 15 míst do všech měst připravila společnost HTC přihlášku (odkaz). Pozvaní zájemci posléze obdrží email s oficiální pozvánkou.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Ze bych nakoupil plato vajec a sel se zeptat, kdy budu mit nasupce Zetka? Svym zpusobem jsem fanousek….

  2. Roman Švéda (neregistrovaný)

    Joooo já dostal pozvánku!!!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).