Sledujte nás na YouTube

HTCmeetup: Setkání HTC se svými fanoušky pomalu finišuje, zapojte se také

#HTCmeetup je koncept nepravidelných setkání fanoušků HTC se zástupci HTC v neformálním prostředí. Na akci budou k vyzkoušení dva kusy HTC One – ve stříbrné i černé variantě. V pořadí již desáté setkání se díky četným prosbám uskuteční v Liberci již tento čtvrtek 11. dubna. Následovat bude Ostrava a Oloumoc v datech 22. a 23. dubna. Předchozí setkání se konaly v Praze, Plzni a Brně při příležitosti fotbalových zápasů UEFA Europa League a v Bratislavě. Setkání#HTCmeetup dorazily také do dalších slovenských měst Nitra, Banská Bystrica, Košice a Žilina.

Díky limitovanému počtu 15 míst do všech měst připravila společnost HTC přihlášku (odkaz). Pozvaní zájemci posléze obdrží email s oficiální pozvánkou.

Michal Javůrek

2 komentáře

  1. uni (neregistrovaný)

    Ze bych nakoupil plato vajec a sel se zeptat, kdy budu mit nasupce Zetka? Svym zpusobem jsem fanousek….

  2. Roman Švéda (neregistrovaný)

    Joooo já dostal pozvánku!!!

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *